Start verbeteren sportpark

Deze zomer gaat Sporthuis Bunnik ons tweede veld renoveren. De gemeente heeft een krediet beschikbaar gesteld voor verschillende werkzaamheden in de hele gemeente. Daar zit deze investering ook in. Naast deze renovatie wordt ook een geheel nieuwe beregeningsinstallatie aangelegd. In 2019 wordt vervolgens het andere veld gerenoveerd en voorzien van sproeiers. De renovatie moet tot een hoogwaardig speelveld leiden.

Kunstgras trainingsveld

Eind april wordt duidelijk of we de financiering van het kunstgrastrainingsveld rond krijgen. Dat hangt onder meer af van de garantie die de gemeente afgeeft voor de lening die gesloten moet worden. Zonder die garantie kunnen we geen lening aangaan tegen verantwoorde financiële voorwaarden. Zijn we er dan uit, dan wordt het veld deze zomer aangelegd. Lukt het niet, dan gaan we met het Sporthuis en de gemeente in gesprek over een alternatieve oplossing. De betrokken partijen hebben er echter alle vertrouwen in dat het nu lukken gaat!

Renovatie veld 2

Veld 2 krijgt een toplaagrenovatie. Met de renovatie wordt de waterdoorlatendheid verbeterd en krijgt het veld een hele nieuwe grasmat. Daar wordt begin mei mee gestart, het totale traject duurt tenminste veertien weken. De eerste weken is er nog niet veel te zien. Dan wordt namelijk het onkruid intensief bestreden en dat kan alleen als dat kan groeien. Er is een week of twee voor nodig om dat goed te doen. Vervolgens wordt er gefreesd, geprofileerd, aangeblokt en ingezaaid. Daarnaast wordt het drainagesysteem gecontroleerd, uitgebreid, schoongespoeld en waar nodig gerepareerd. Geheel nieuw is de beregeningsinstallatie die op ons park wordt aangelegd. Naast een nieuwe pomp worden in het nieuw veld sproeiers aangebracht. Dat betekent dat er niet meer met slangen gewerkt hoeft te worden, maar de beregening letterlijk uit het veld komt. Om de kwaliteit van de renovatie te waarborgen wordt het veld vooraf, tijdens de aanleg en achteraf onafhankelijke gekeurd door ISA Sport. Medio juni zijn de werkzaamheden klaar en moet de natuur aan de slag. Als de zomer meewerkt komt het veld begin september weer beschikbaar.

Onderhoud veld 1, toekomst pupillenveld

Veld 1 wordt vanaf medio mei in onderhoud genomen, zodat dat aan het begin van het seizoen weer beschikbaar is. In 2019 wordt ook dat veld gerenoveerd en komt daar ook een beregeningsinstallatie in het veld.

Komt het kunstgrasveld er, dan wordt het pupillenveld afgestoten. Dat komt goed uit omdat we dat dan kunnen gebruiken voor de overtollige grond van het trainingsveld. We zijn met het Sporthuis in gesprek of dat gebruikt kan worden om achter het verste doel van veld 1 een talud te maken dat kan dienen als tribune.

Aurora drainage 2016

Het aanbrengen van drainage en beregening  is een spectaculair gezicht, getuige deze foto die in 2016 bij Aurora werd gemaakt.

Meer Nieuws

Zondag 15 april 2018 tekende Co Peek een contract met SV Odijk als hoofdtrainer voor het jaar 2017 - 2018. Na evaluatie bleek dat het seizoen tot dusver voor beide partijen naar tevredenheid was verlopen. Het bestuur heeft de afgelopen periode gebruikt om met Co Peek te onderhandelen over een nieuw contract. Met resultaat, want afgelopen week hebbe... Lees meer...
07 april 2018
SV Odijk heeft dringend behoefte aan een vrijwilliger die de scheidsrechterscoördinator-taken voor haar/zijn rekening neemt! Als SV Odijk niet op korte termijn een vrijwilliger vindt die de taken van de scheidsrechterscoördinator overneemt zal dit grote impact hebben op de vereniging. Geen coördinator geen scheidsrechter en dus ook geen wedstrij... Lees meer...
24 maart 2018
Eindelijk was het zover, de beloning voor het team dat de meeste loten van de Grote Club Actie verkocht. Team JO9-3 is met afstand de winnaar en is daarom vorige week zaterdag door de vereniging getrakteerd op patat en limonade. JO9-3 heeft meer dan 100 loten verkocht en deze toppers zijn Jordy, Mats, Iris, Caithlyn, Tess, Hind, Senna en Fenna. Ze... Lees meer...
Het voetbal seizoen is bijna ten einde, maar jammer genoeg hebben we ook echte verliezers. Afgelopen donderdagavond is wederom diefstal van allerlei spullen uit de kleedkamers geconstateerd. Wij roepen alle gedupeerde op om aangifte te doen bij de politie. Ons dringend verzoek: Neem alle waardevolle spullen, pinpassen en cash geld mee naar het veld... Lees meer...
Beste SV Odijk lid, Het bestuur heeft het initiatief genomen om een tevredenheidsonderzoek uit te voeren onder haar leden en ouders van kinderen die lid zijn. Het bestuur wil graag zicht krijgen op ho... Lees meer...
Amanda’s Sport en Lifestyle en Corpus O2 gaan preventief aan de slag voor SV Odijk Vanaf het begin van seizoen 2017-2018 is SV Odijk een intensieve samenwerking aangegaan met Corpus O2 fysiotherapeu... Lees meer...
We zouden bijna vergeten dat er tussen de feesten in de kantine en het geweldige carnaval ook nog gevoetbald wordt bij SV Odijk. Met op 27 januari een aantal oefenwedstrijden en een beker wedstrijd vo... Lees meer...
Beste lid van SV Odijk, Het bestuur nodigt u uit voor de bijzondere Algemene Leden Vergadering (ALV). Deze avond staat in het teken van de toekomst rondom het seniorenvoetbal bij SV Odijk op de zondag... Lees meer...
“Geen vrijwilligers, geen voetbal”, dat was één van de onderwerpen in de Nieuwjaarsspeech van de voorzitter. De vele vacatures die bij SV Odijk open staan moeten worden ingevuld voor het behoud... Lees meer...
Zaterdag 16 december is een installatieteam aan de slag gegaan met de losliggende audio kabels in de kantine. Vele jaren lagen deze kabels, voor het geluid, rommelig en los op het systeemplafond in de... Lees meer...
Afgelopen zondag was Coen van der Wind van XLvuurwerk.nl de balsponsor bij het eerste van SV Odijk. Vanzelfsprekend geldt: bedankt Coen. Het goede resultaat tegen VEP, maar ook het naderende einde van... Lees meer...
Hallo SV Odijkers, Mijn naam is Hans de Ligt, woonachtig in Cothen, getrouwd met Claudia en vader van 3 dochters. Ik ben internetondernemer en ben erg actief op het gebied van online reviews. Daarnaas... Lees meer...
Deze zomer heeft SV Odijk en CorpusO2 de handen in een geslagen. De grondlegger van Corpus O2 is Frans Helmer. Hij heeft een paramedische achtergrond en is een zeer ervaren en bedreven fysiotherapeut.... Lees meer...
Draag je Odijk en SV Odijk een warm hart toe? Wil je SV Odijk graag helpen in het zoeken, coördineren en begeleiden van zijn/haar vrijwilligers? Dan zijn wij op zoek naar jou! Wij zijn op zoek naar e... Lees meer...
Beste leden, De afgelopen tijd is het bestuur druk bezig geweest met uitzoeken hoe we bepaalde zaken kunnen verbeteren. Contributie innen is iets wat toch wel lastig is en ons veel tijd kost. Om dat o... Lees meer...
Woensdag 13 september is de KNVB pupillentrainer cursus bij Odijk van start gegaan met 15 deelnemers jeugd spelers evenals een aantal enthousiaste ouders. Onder leiding van oud international, speelste... Lees meer...
Vanaf aankomend seizoen gaan wij werken met het Mobiel Digitaal Wedstrijdformulier. Dit wordt een belangrijke veranderingen voor trainers, leiders, trainers onze gastheren/vrouwen etc. Hier vind je de... Lees meer...
Uitslagen, standen, programma’s, kleedkamerindelingen, man-of-the-match, wie rijdt er en in welke auto is er nog plek… en nog veel meer. Die gegevens vind je allemaal terug in de Voetbal.nl app. M... Lees meer...
Ook dit jaar is er weer een grote groep junioren van SV ODIJK die het spelregelbewijs gaat halen. Dit seizoen moeten voetballers geboren in het jaar 2000 het spelregelbewijs halen. Zij hebben tot 1 se... Lees meer...
Op woensdag 31 mei j.l. heeft SV Odijk zijn nieuwe trainer voor de JO19 vast gelegd voor het aankomende seizoen. Op de foto ziet u de verblijde voorzitter Vincent de Wit die gezamenlijk met de nieuwe... Lees meer...
Beste jeugdspelers van SV Odijk, Wij hopen dat iedereen een goede vakantie heeft gehad? De training voor de jeugd zullen starten vanaf dinsdag 15 augustus. Hieronder vind je het trainingsschema! Wij w... Lees meer...
Beste voetbalvrienden en vriendinnen, Ik hoop dat iedereen een goede vakantie heeft gehad en goed is uitgerust voor het nieuwe seizoen! Afgelopen jaar hebben wij een hoop kampioenen bij de jeugd van S... Lees meer...
Aan alle jeugd spelers SV Odijk Beste spelers, De afgelopen weken hebben we met diverse teams een leuk en spannend einde gehad aan een mooi en sportief voetbal seizoen 2016-2017. De Technische Commiss... Lees meer...
Dit zijn de kampioenen van dit seizoen: de JO9.1, JO11.1 en JO17! De JO9.1 was tevens finalist voor de KNVB beker. Namens het bestuur feliciteren wij deze toppers met het behalen van dit mooie resulta... Lees meer...