Elk jaar zo rond deze tijd, praten we binnen SV Odijk over het nieuwe seizoen. Net zoals bij veel andere verenigingen lukt het met een beetje (door)schuiven altijd weer om de diverse leeftijdscategorieën bij de jongens voor elkaar te krijgen. Hoe anders is dit bij meisjes? Rond deze tijd beginnen ze weer, de meisjes voetbal werving acties, vriendinnen middagen. Super als dit meisjes oplevert die voor het eerst of weer gaan voetballen, iets minder als meisjes overstappen van of naar andere verenigingen.

Over 1 ding is iedereen het beslist eens, vrouwenvoetbal levert groei voor je vereniging op! De uitdaging ten opzichte het andere geslacht blijft, dat er geen vereniging in de regio slaagt in een logische opbouw; M013, MO15, MO17, MO19 en dames. Benodigd om door te kunnen schuiven als dat nodig is. Daarvoor zul je de handen ineen moeten slaan als kleine lokale verenigingen in de Krommerijnstreek.

KNVB onderkent deze ‘problematiek’ en biedt de mogelijkheid om onder een andere ‘noemer’ een vrouwenafdeling te starten, tussen 2 of maximaal 3 verenigingen.

Ik ben hier vorig jaar mee gestart, toen ik nog verantwoordelijk was voor damesvoetbal in Cothen bij SVF. Samen met SV Odijk was het bijna gelukt om een ‘SVO’ op te zetten, helaas door tijdgebrek en wellicht wennen aan het  idee. Is dit niet gelukt!

Op dit moment zijn of gaan we in gesprek met andere besturen om te kijken of het dit jaar wel lukt, hiervoor is een team opgericht, bestaande uit Wendie Merkus, de leiders en trainers van de meisjes en ondergetekende. Uiteraard in nauwe samenspraak met het bestuur. Ook diverse sponsoren hebben zich aangediend voor een dergelijke oppak, omdat dit een enorme potentie heeft.

Wil je meer informatie? Kijk dan op de website www.svokrommerijnstreek.nl  of neem contact op met Wendie, Hans of de leiders. Wil je sowieso komen voetballen in een dames of meisjes team, dan geldt natuurlijk hetzelfde. We houden jullie op de hoogte!

“Alleen ga je sneller, samen kom je verder!”

Hans de Ligt

Supporter van vrouwenvoetbal

samenloop groepsfoto wedstrijd nieuw

Meer Nieuws

Beste lezers, onder de naam Bunnik Vrouwen 2, spelen wij deze competitie met een grote groep meiden van SV Odijk; Loïs, Carmel, Tessa, Michelle, Nienke, Ella en Sam speelden afgelopen seizoen nog in de jeugd bij MO19 in Odijk en stonden voor de keuze, stoppen met voetbal, naar een andere vereniging verder weg bij Odijk, of een damesteam vormen bij... Lees meer...
Op vrijdag 5 oktober, speelt FC Utrecht thuis tegen NAC Breda! Bij deze spannende Eredivisiewedstrijd kunnen de leden van SV Odijk tegen een sterk gereduceerd tarief aanwezig zijn. Dat is één van de voordelen die je hebt als lid van RAC-club SV Odijk! Leden (maar ook partners, familieleden en vrienden; noem maar op!) tot 16 jaar kunnen voor FC Ut... Lees meer...
14 september 2018
Vrijdag 16 november 2018 geeft Marco Kraats een fantastisch 10 jarig jubileum optreden met fantastische artiesten in Studio A12 in Bunnik. Hij roept SV Odijkers op hierbij aanwezig te zijn omdat het een fantastisch feestje wordt met een speciale verrassing voor SV Odijk op de avond zelf. Mis het niet en bestel je kaarten op: www.helemaalblauw.nl! Lees meer...
Gisteren was de openingsdag 2018-2019. Vanaf 10.00 uur waren er volop activiteiten voor de jeugd met o.a. een springkussen, stormbaan en in de rust van het eerste latje trap door de jeugd. Vanaf 17.00 uur was er muziek met een zanger en dj, die de hele avond zorgden voor de muzikale ondersteuning. Ook werd goed gezorgd voor de innerlijke mens met l... Lees meer...
Maandag 17 september gaat het kaartseizoen bij SV Odijk weer beginnen. Met klaverjassen en (bij voldoende deelname) jokeren. Maar liefst 28 competitieavonden + speciale avonden. Als je 15 competitieav... Lees meer...
SV Odijk is op zoek naar jou!!! Kom jij ons helpen? Klik op de volgende link voor een belangrijke boodschap voor jou: https://youtu.be/HbgxKGsNuBo. Bij SV Odijk zijn er de volgende vacatures: Scheidsr... Lees meer...
Bijgaand het vrijwilligersschema voor de periode september tot en met december. De rood gedrukte data zijn thuiswedstrijden van het 1e elftal. Wij vragen iedereen het schema goed door te kijken en te... Lees meer...
Afgelopen seizoen hebben we jullie regelmatig geïnformeerd over onze ambitie om vrouwenvoetbal een structurele plek binnen onze vereniging te geven. Na gesprekken met diverse verenigingen, de KNVB en... Lees meer...
Vanaf 16 augustus is Fysiotherapie CorpusO2 weer elke maandag- en donderdagavond aanwezig van 18.45 uur tot 20:00 voor zowel jeugd als senioren. Lees meer...
Op zaterdag 11 augustus om 12.00 uur hervat de selectie van SV Odijk de trainingen in voorbereiding op het nieuwe seizoen. Een aantal nieuwe gezichten zijn de selectie komen versterken, zowel vanuit d... Lees meer...
Zoals eerder is aangekondigd is het Sporthuis vandaag gestart met de renovatie van het trainingsveld – Veld 2. Wij informeren jullie over de planning omdat het namelijk impact heeft op de trainingen... Lees meer...
Heren 3 heeft zaterdag 20 mei op een volgepakt en zonnig sportpark met 7-0 overtuigend gewonnen van VSC en is daarmee zeker van het kampioenschap. Na afloop bleef het nog lang gezellig met een zwembad... Lees meer...
Een vooraanstaand persoon binnen SV Odijk vroeg mij of ik een stukje wilde schrijven over ons team. Normaal ben ik niet zo snel met reageren via de app, maar voor ik het wist had ik op verzenden gedru... Lees meer...
Wat ging eraan vooraf? Op 31 maart 2018 kwam het volgende bericht naar buiten: Kunstgras trainingsveldEind april wordt duidelijk of we de financiering van het kunstgras trainingsveld rond krijgen. Dat... Lees meer...
Maandag 14 mei start het Sporthuis met de renovatie van veld 2 bij SV Odijk. Dit betekent dat er hier en daar wat geschoven wordt met wedstrijden en de aanvangstijden. Tevens zal veld 1 omgebouwd moet... Lees meer...
Vanaf het seizoen 2018-2019 gaan ook de senioren van SV Odijk op zaterdag voetballen. Zaterdag voetbal is een item wat al jaren speelt onder de senioren dit seizoen is tijdens de ALV gehoor aan dit ve... Lees meer...
Zondag 15 april 2018 tekende Co Peek een contract met SV Odijk als hoofdtrainer voor het jaar 2017 - 2018. Na evaluatie bleek dat het seizoen tot dusver voor beide partijen naar tevredenheid was verlo... Lees meer...
SV Odijk heeft dringend behoefte aan een vrijwilliger die de scheidsrechterscoördinator-taken voor haar/zijn rekening neemt! Als SV Odijk niet op korte termijn een vrijwilliger vindt die de taken van... Lees meer...
Start verbeteren sportpark Deze zomer gaat Sporthuis Bunnik ons tweede veld renoveren. De gemeente heeft een krediet beschikbaar gesteld voor verschillende werkzaamheden in de hele gemeente. Daar zit... Lees meer...
Eindelijk was het zover, de beloning voor het team dat de meeste loten van de Grote Club Actie verkocht. Team JO9-3 is met afstand de winnaar en is daarom vorige week zaterdag door de vereniging getra... Lees meer...
Het voetbal seizoen is bijna ten einde, maar jammer genoeg hebben we ook echte verliezers. Afgelopen donderdagavond is wederom diefstal van allerlei spullen uit de kleedkamers geconstateerd. Wij roepe... Lees meer...
Beste SV Odijk lid, Het bestuur heeft het initiatief genomen om een tevredenheidsonderzoek uit te voeren onder haar leden en ouders van kinderen die lid zijn. Het bestuur wil graag zicht krijgen op ho... Lees meer...