Afgelopen seizoen hebben we jullie regelmatig geïnformeerd over onze ambitie om vrouwenvoetbal een structurele plek binnen onze vereniging te geven.

Na gesprekken met diverse verenigingen, de KNVB en speelsters zelf, zijn we er van overtuigd dat dit in de vorm van een SVO gegoten moet worden, wat dit precies inhoudt kun je lezen op deze website (www.svokrommerijnstreek.nl)

Een dergelijke invulling houdt heel veel regelwerk in, we hebben samen met Bunnik besloten dat we dit niet geforceerd willen doen en komend seizoen de tijd nemen om dit te gaan invullen. Ondertussen starten we wel concreet met samenwerken. Onze MO19 kreeg geen team meer op de been, omdat een aantal speelsters stopte en de selectie eigenlijk al te krap was. We hebben in overleg met de groep besloten, komend seizoen als gecombineerd damesteam met Bunnik ’73 te gaan spelen, onder onder de naam  Bunnik ’73 Vrouwen2.

Zijn wij onze speelsters dan kwijt? Nee zeker niet! We trainen bijvoorbeeld ’s woensdag in Odijk en onze MO13 blijven voorlopig in de traditionele geel/zwarte tenues op Zaterdag te zien in Odijk. De thuiswedstrijden van Bunnik Vr2 worden gespeeld in Bunnik, zoveel mogelijk na de wedstrijden van Vr1 van Bunnik (uitkomend in de 2E!! klasse) en zijn op ZONDAG 14.00 uur.  Ook hebben we het voor elkaar gekregen om alvast in nieuwe (vrouwvriendelijke) outfits van de aanstaande SVO te mogen spelen, de KNVB heeft ons hiervoor dispensatie verleend.

Hoewel er nog veel werk te verzetten is, ontstaan de contouren van een mooie nieuwe, duurzame oplossing om meisjes en vrouwen minimaal dezelfde faciliteiten te geven als jongens en mannen dit al jaren hebben, dat verdienen zij natuurlijk! Voor meer informatie, neem een kijkje op www.svokrommerijnstreek.nl!

Nu er op Zondag geen voetbal meer te zien is in Odijk, verwachten we natuurlijk veel support uit Odijk tijdens onze thuiswedstrijden! Ook zouden we het leuk vinden als er nog wat dames zich aanmelden, in alle leeftijden vanaf 15 jaar (Good Old Conny heeft zich al aangemeld) ook voor de MO13 zijn we nog dringend op zoek naar meisjes onder 13!

Hans de Ligt

Supporter van Vrouwenvoetbal

06-53796509

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

SVO

SVOkrommerijnstreek

Meer Nieuws

Het op de been brengen van een vrouwenteam en vooral houden is voor kleinere verenigingen een grote uitdaging, deze week lees je in ’t Groentje/Bunniks Nieuws over de manier waarop Bunnik en Odijk dit aanpakken. Ook vind je er meer informatie over op de website www.svokrommerijnstreek.nl Onze tegenstander van vandaag (Zondag 14 Oktober) is zo’n... Lees meer...
De 3e competitie wedstrijd, thuis tegen gedeelde nummer 1 Hoogland VR3. Ook dit team had beide vorige wedstrijden gewonnen, met een indrukwekkend doelsaldo (13 voor en 1 tegen) Op doelsaldo dus op plek 1. Ook indrukwekkend was het aantal speelsters dat ze hadden meegenomen, 16 fitte speelsters, uit een selectie van 24! Dat is het voordeel van een v... Lees meer...
04 oktober 2018
Ook dit jaar doet SV Odijk mee met de Grote Club Actie. Het levert onze vereniging namelijk al jaren een leuk extraatje op. Klik hier voor meer informatie. De boekjes met loten zijn uitgedeeld aan jeugdspelers en de kans is groot dat ze bij jou aan de deur komen met het verzoek loten te kopen. Wij hopen van harte dat iedereen die deze vraag krijgt... Lees meer...
Zondag 30 september, een uitwedstrijd op het programma tegen Kampong, onze ‘bijna buren’ in Kampong, we hadden wel met de fiets kunnen gaan zo dichtbij en vooral met dat heerlijk weer. Heel wat anders dan die week ervoor, dus alle ingrediënten aanwezig voor een mooi pot voetbal. Vandaag het officiële competitie debuut van Conny, na 2 bekerwed... Lees meer...
Leden van de Rabobank kunnen SV Odijk steunen door op ons te stemmen tijdens de Rabobank Clubkas Campagne, want elke stem is geld waard. De opbrengst uit deze actie willen wij gebruiken voor de invest... Lees meer...
Beste lezers, onder de naam Bunnik Vrouwen 2, spelen wij deze competitie met een grote groep meiden van SV Odijk; Loïs, Carmel, Tessa, Michelle, Nienke, Ella en Sam speelden afgelopen seizoen nog in... Lees meer...
Vrijdag 16 november 2018 geeft Marco Kraats een fantastisch 10 jarig jubileum optreden met fantastische artiesten in Studio A12 in Bunnik. Hij roept SV Odijkers op hierbij aanwezig te zijn omdat het e... Lees meer...
Gisteren was de openingsdag 2018-2019. Vanaf 10.00 uur waren er volop activiteiten voor de jeugd met o.a. een springkussen, stormbaan en in de rust van het eerste latje trap door de jeugd. Vanaf 17.00... Lees meer...
Maandag 17 september gaat het kaartseizoen bij SV Odijk weer beginnen. Met klaverjassen en (bij voldoende deelname) jokeren. Maar liefst 28 competitieavonden + speciale avonden. Als je 15 competitieav... Lees meer...
SV Odijk is op zoek naar jou!!! Kom jij ons helpen? Klik op de volgende link voor een belangrijke boodschap voor jou: https://youtu.be/HbgxKGsNuBo. Bij SV Odijk zijn er de volgende vacatures: Scheidsr... Lees meer...
Bijgaand het vrijwilligersschema voor de periode september tot en met december. De rood gedrukte data zijn thuiswedstrijden van het 1e elftal. Wij vragen iedereen het schema goed door te kijken en te... Lees meer...
Vanaf 16 augustus is Fysiotherapie CorpusO2 weer elke maandag- en donderdagavond aanwezig van 18.45 uur tot 20:00 voor zowel jeugd als senioren. Lees meer...
Op zaterdag 11 augustus om 12.00 uur hervat de selectie van SV Odijk de trainingen in voorbereiding op het nieuwe seizoen. Een aantal nieuwe gezichten zijn de selectie komen versterken, zowel vanuit d... Lees meer...
Zoals eerder is aangekondigd is het Sporthuis vandaag gestart met de renovatie van het trainingsveld – Veld 2. Wij informeren jullie over de planning omdat het namelijk impact heeft op de trainingen... Lees meer...
Heren 3 heeft zaterdag 20 mei op een volgepakt en zonnig sportpark met 7-0 overtuigend gewonnen van VSC en is daarmee zeker van het kampioenschap. Na afloop bleef het nog lang gezellig met een zwembad... Lees meer...
Een vooraanstaand persoon binnen SV Odijk vroeg mij of ik een stukje wilde schrijven over ons team. Normaal ben ik niet zo snel met reageren via de app, maar voor ik het wist had ik op verzenden gedru... Lees meer...
Wat ging eraan vooraf? Op 31 maart 2018 kwam het volgende bericht naar buiten: Kunstgras trainingsveldEind april wordt duidelijk of we de financiering van het kunstgras trainingsveld rond krijgen. Dat... Lees meer...
Maandag 14 mei start het Sporthuis met de renovatie van veld 2 bij SV Odijk. Dit betekent dat er hier en daar wat geschoven wordt met wedstrijden en de aanvangstijden. Tevens zal veld 1 omgebouwd moet... Lees meer...
Vanaf het seizoen 2018-2019 gaan ook de senioren van SV Odijk op zaterdag voetballen. Zaterdag voetbal is een item wat al jaren speelt onder de senioren dit seizoen is tijdens de ALV gehoor aan dit ve... Lees meer...
Elk jaar zo rond deze tijd, praten we binnen SV Odijk over het nieuwe seizoen. Net zoals bij veel andere verenigingen lukt het met een beetje (door)schuiven altijd weer om de diverse leeftijdscategori... Lees meer...
Zondag 15 april 2018 tekende Co Peek een contract met SV Odijk als hoofdtrainer voor het jaar 2017 - 2018. Na evaluatie bleek dat het seizoen tot dusver voor beide partijen naar tevredenheid was verlo... Lees meer...
SV Odijk heeft dringend behoefte aan een vrijwilliger die de scheidsrechterscoördinator-taken voor haar/zijn rekening neemt! Als SV Odijk niet op korte termijn een vrijwilliger vindt die de taken van... Lees meer...