Het op de been brengen van een vrouwenteam en vooral houden is voor kleinere verenigingen een grote uitdaging, deze week lees je in ’t Groentje/Bunniks Nieuws over de manier waarop Bunnik en Odijk dit aanpakken. Ook vind je er meer informatie over op de website www.svokrommerijnstreek.nl

Onze tegenstander van vandaag (Zondag 14 Oktober) is zo’n voorbeeld, waarbij je bij de aftrap al zag dat er een paar hele jonge meisjes meededen om het team compleet te maken. Omdat het ook nog eens een prachtige ‘zomerse’ dag was, besloten we deze wedstrijd eens anders in te steken. Duidelijk was, dat wij deze keer het spel moesten maken en met gast spelers Bo en Benice en na rust met Leslie en Rianne van Vrouwen 1, wilden we dit echt als een wedstrijd zien om dingen uit te proberen. Zo startte rechtsback Bo, als rechtsbuiten en zakte Michelle een plaatsje terug naar het middenveld.

Met onze keepster Conny werd de afspraak gemaakt om niet uit te trappen, maar altijd voor de opbouw van achteruit te kiezen. Ondanks het eerste kwartiertje waar we toch even moesten wennen aan deze spelopvatting en een gretige tegenstander, kwam er steeds meer voetbal en vooral ‘rust’ in de ploeg. In de 2e helft voerde Leslie dat overigens perfect uit, door bijna als een ‘walking football’ speler de bal op de juiste plek neer te leggen en te combineren.

Na wat uitvallen van Voorwaarts, vond Benice het wel welletjes. Met haar snelheid met de bal aan de voet, sneed ze door de verdediging en schoot de bal in de verre hoek. 0-1.  De ban was gebroken! Bo, die super gemotiveerd was om vandaag een ‘hatrick’ te scoren zorgde voor veel gevaar, op een bepaald moment na een aantal prachtige passeer acties, gaf ze de bal perfect voor, waarbij Denise de 0-2 kon aantekenen. De opbouw van achteruit, ging prima, Femke kreeg ook de smaak te pakken en Michelle stond nog een keer oog in oog met de best goed keepende keepster. Een snelle spits, zorgde wel voor dreiging, maar Lois en Nienke isoleerde dit gevaar, hoewel Conny 1x alles uit de kast moest halen om een tegendoelpunt te voorkomen. Aan het einde van de eerste helft, nog een onhoudbaar schot van Carmel, zodat we met 0-3 de rust in gingen. Er waren weer flink wat supporters, o.a. van vrouwen 1, wat natuurlijk supertof was, bedankt Maaike en Marian voor het vlaggen trouwens. Er was eigenlijk maar 1 aanwijzing van de coach, blijf zo lekker voetballen, maar als je schiet, mik tussen de palen (hij hoeft echt niet hard te zijn 😉).

De tweede helft was een genot om naar te kijken, heel mooie aanvallen, kansen vooral veel doelpunten. Daar was dan eindelijk de 1e van Bo! Zou het haar lukken om 3x te scoren?! Even een tegenvaller, een uitval van Voorwaarts en een tegengoal, de meiden van Voorwaarts, inclusief goed geklede coaches, juichten alsof het kampioenschap zojuist was veiliggesteld, super leuke groep om tegen te spelen, erg sportief. Maar al snel had Bo, nummer 2, 3 en zelfs 4 er in liggen en deed ook Rianne een duit in het zakje. Er waren nog 2 speelsters die zeker ook een doelpunt verdiende, Michelle en Sam. Sam zat er een paar keer prima bij er ontbrak net even een beetje geluk. Na een aantal assists aan Bo, ook zeer belangrijk, was ze nu echt vastberaden en schoot de bal met een streep in de goal 1-9. Dit was een goed moment om af te fluiten en met 3 punten en een prima doelsaldo, nestelen we ons weer stevig op de 4e plaats. 28 Oktober spelen we weer uit, bij Quick, waarna op 4 November Hercules op bezoek komt in Bunnik. Dan weer Meissies vd wedstrijd!

Sportieve groet

Hans

7255dda7 e628 41c4 afda 9d3638c2f4f1

 

Meer Nieuws

Zondag 19 mei, 3 uur in de middag, was het dan eindelijk zover. De Ajax Vrouwen Clinic verzorgt door (oud) speelsters en trainster van de Ajax Vrouwen op het terrein van Bunnik’73. Een prachtige zonnige en vooral warme dag, waar maar liefst 38 meisjes van verschillende voetbalverenigingen uit de regio op af waren gekomen. ’t Goy, S.V.F. SV Odij... Lees meer...
22 mei 2019
Vorig jaar heeft de Grote Club Actie SV Odijk weer een leuk extraatje opgeleverd dat, zoals altijd wordt besteed aan jeugd gerelateerde zaken. In 2018 zijn de meeste loten verkocht door team JO9-2. Gefeliciteerd JO9-2 met deze Topprestatie. Onlangs zijn deze kanjers door de vereniging getrakteerd. Het hele team heeft genoten van patat en limonade e... Lees meer...
Komend weekend kan het eerste team van SV Odijk deelname afdwingen aan de nacompetitie. De laatste zes wedstrijden werden winnend afgesloten en er is nog eentje nodig! Aanstaande zaterdag kan bij winst -thuis- tegen ’t Vliegdorp een mooi seizoen dus nog een leuk vervolg krijgen. Komt allen het team zaterdag aanmoedigen. Jullie support kan van doo... Lees meer...
Op 22 juni organiseert SV Odijk haar 5e editie van het gezelligheidstoernooi. Een super leuk toernooi waar gezelligheid en plezier voorop staat! Het toernooi is voor volwassen en zal gespeelde worden in drie verschillende poules: Heren, Dames en Recreatie (gemengd, 35+ etc). Ook voor de niet voetballer is dit een super leuk toernooi om mee te doen.... Lees meer...
Eindelijk, het is zover! De besturen van SV Odijk en Bunnik’73 hebben overeenstemming bereikt om gezamenlijk een 3e vereniging op te richting die geheel in het teken staat van meisjes en vrouwenvoet... Lees meer...
14 april 2019, stond met hoofdletters in mijn agenda genoteerd. We zouden die dag spelen in mijn eigen woonplaats, Cothen tegen mijn ‘oude’ club S.V.F. De punten zouden we zeker niet cadeau hebben... Lees meer...
Zondag 31 maart, vroeg uit de veren want om half 10 vertrokken we naar Hercules vrouwen 1. En ja, gevoelsmatig nog een uurtje vroeger, maar eerlijk is eerlijk, iedereen stond keurig netjes op mij te w... Lees meer...
Zondag 24 maart, mochten wij naar Elinkwijk in Utrecht. Vanwege de treurige gebeurtenis afgelopen week, hielden we voor de wedstrijd een minuut stilte. Vandaag het debuut van Melissa, die weer lekker... Lees meer...
Vandaag AFC Quick op bezoek, hier hadden we nog wat recht te zetten (uit 3-1 verloren) dus dat beloofde een spannende pot te worden. Ook omdat zij 1 plaats onder ons stonden met 2 punten minder. Verli... Lees meer...
Een onstuimig weekend, dat is nog zachtjes uitgedrukt als we kijken naar de weersomstandigheden waaronder er gevoetbald moest worden. Vrouwen 1 trapte ’s ochtends af in Bunnik, waar naast een enorme... Lees meer...
Zondag 17 februari, competitie wedstrijd nummer 13, betekent dat we op de helft van de competitie zijn. Vorige week werd de uitwedstrijd tegen Schalkwijk afgelast en ook uitwedstrijden KVVA en Hercule... Lees meer...
Jorick Straatman, zoon van oud voorzitter SV Odijk Jeroen Straatman, tevens (oud)lid, is sportcoach van het jaar in Utrecht geworden. Daar is SV Odijk best trots op. Zie ook https://sportprijs-utrecht... Lees meer...
Woensdag 6 februari hebben we een wedstrijd gespeeld tegen Sporting ’70 Vr5. Deze wedstrijd stond eigenlijk op het programma voor afgelopen Zondag, maar de vrijdagavond daarvoor kregen we het verzoe... Lees meer...
Lijkt het je een uitdaging om jeugdspelers te trainen? En kan je daarbij je enthousiasme voor het spelletje overbrengen? Als het antwoord op beide vragen 'ja' is, dan is de cursus Juniorentrainer éch... Lees meer...
Voetbal ⚽️ SV Odijk steunt Sjors Sportief! Iedereen (meisjes/jongens) zijn van harte welkom om een keer GRATIS mee te trainen bij een van de gezelligste teams van SV Odijk. Wil jij een keer GRATIS... Lees meer...
Ja, u leest het goed, deze keer een WEEKverslag in plaats van het welkbekende wedstrijdverslag van onze Bunnik Vrouwen 2. Waarom? Om u een kijkje te geven wat er rondom dit vrouwenteam op dit moment a... Lees meer...
Al sinds 1 januari 2014 is de wettelijke leeftijdsgrens voor alcohol verhoogd van 16 naar 18 jaar. Dit houdt in dat in de kantine en/of op het sportcomplex van SV Odijk geen alcohol mag worden verkoch... Lees meer...
Hierbij de definitieve uitslag en eindstand na de poulewedstrijden. De finaledag wordt gehouden op zondag 24 februari 2019. Lees meer...
Deze week hebben wij het project kunstgras-Odijk in onze ogen pas echt afgerond. Zoals wij bij de opening van het Jumbo kunstgrasveld beloofden zouden Sporthuis Bunnik en Reinaerde Groendiensten de ve... Lees meer...
Na een spannende beker-wedstrijd tegen Kampong (1e klasse) heeft het team van Odijk JO10-1 de winst naar zich toe getrokken. Waar het in de eerste helft alle kanten op ging en het nog niet duidelijk w... Lees meer...
Na een zeer spannende strijd is het de jongens van SV Odijk JO10-1 gelukt om de bekerwedstrijd tegen DEV Doorn in het voordeel van de thuisploeg te beslechten. Odijk begon aarzelend tegen deze, techni... Lees meer...
Een drukke week voor ons team, afgelopen Donderdag een oefenwedstrijd tegen ’t Goy, gevolgd door een fotoshoot op Zaterdag (promotie vrouwenvoetbal in de Krommerijnstreek) en Zondagochtend een door... Lees meer...
Afgelopen week kon er al gevierd worden dat het team JO19.1 kampioen is geworden in de Najaarscompetitie, deze week is het weer feest met nog twee huldigingen! Het team JO10.1 is overtuigend kampioen... Lees meer...