Ondanks de wintertijd, voelde het vandaag nog steeds erg vroeg, half 11 stonden we op het veld in Amersfoort, onze 2 geblesseerde speelsters die ons kwamen aanmoedigen (Tessa en Sam) waren nog niet helemaal wakker en stonden bij Hercules, foutje, maar top dat jullie alsnog naar Amersfoort zijn doorgereden en de vader van Sam zo aardig was om te vlaggen.

Ook een groot compliment voor Femke, op haar laatste werkdag als stewardess, had ze door een vertraging, maar krap 2 uurtjes slaap gehad, omdat we vandaag maar met 11 waren, was ze toch zo stoer om mee te spelen en een goede pot op de mat te leggen.

De 11 werden compleet gemaakt door gastspelers Quinty en Rosalie van vrouwen 1, super dames. Lois was vandaag een dagje baby showeren en bij vrouwen 1 zijn er nogal wat geblesseerden, helaas kwam er daar vandaag weer eentje bij, sterkte Linda. Gelukkig is de spirit goed en heb ik vandaag niemand horen klagen over het feit dat er niet gewisseld kon worden, Mayon heeft zelfs na deze wedstrijd nog meegedaan met vrouwen 1, petje af.

Dan de wedstrijd, een geroutineerd team zullen we maar zeggen, uitgekookt en stevig in de duels. In mijn optiek liet de scheidsrechter teveel toe en je zag dat onze jonge ploeg moeite had om hier onder uit te voetballen. Toch bleef het lang 0-0. Totdat een prima actie op rechts van Ella, Manouk in stelling bracht. 0-1! Althans dat dachten we, want de grensrechter had blijkbaar buitenspel gezien, zullen we nooit weten, maar had daar toch mijn twijfels over. Aan de andere kant vloog hij er later wel in. We kregen de bal niet uit het 16 meter gebied na een hoge bal uit een vrije trap.

Na dit moment bracht Quick een nieuwe speelster in, even kijken onze meiden elkaar aan en ook onze meegereisde supporters wisten niet wat ons overkwam. Schreeuwend en tierend rende ze over het veld en ze bleek ook nog heel aardig te kunnen voetballen. Soms leekt het echt of we in het Afas theater naar de Lion King zaten te kijken, bizar en enorm manipulatief. Dit had echt niets meer met voetbal te maken en nadat deze persoon een fraaie voorzet gaf stonden we voor we het wisten op 0-2. Inmiddels waren Quinty en Manouk al een keer tegen de grond gegaan, waarbij de overtreding op Manouk wel met geel of tenminste een waarschuwing bestraft mocht worden. Even later ramde de bewuste mevrouw, Carmel naar de grond en bleek ze ook door haar bekrast te zijn en te bloeden. We waren volledig de weg kwijt, maar gelukkig besloot Mayon om vanaf dat moment persoonlijk dekking te geven en kwam ze voetballend niet meer in het spel voor, verbaal bleef het echt bijzonder irritant.

In de rust, echt even rust gepakt en afgesproken dat we ons niet meer moesten laten gek maken. Proberen ons eigen spel te spelen. Ook de tegenstander leek wat rustiger uit de kleedkamers te komen en zo werd het gelukkig een heel normale 2e helft. Een prima pass van Carmel op Denise, zorgde dat we weer in het spel kwamen, 1-2, goed afgerond. Nog kansjes voor Michelle en een mooie vrije trap van Rosalie. De 2-2 had er echt in gezeten en misschien ook wel verdiend geweest Quick wisselde er vrolijk op los en kwam ook nog een paar keer goed voor de goal, gelukkig redde Conny een paar keer goed, maar kon ook niet voorkomen dat het 1-3 werd. Op basis van de 2e helft denk ik dat we normaal gesproken van dit team punten kunnen pakken. Helaas vandaag niet gelukt.

Volgende week, een thuiswedstrijd tegen nummer 2, Hercules, we spelen om half 3 in Bunnik en daarvoor speelt Bunnik vrouwen 1 ook thuis, een aanrader om ook hier een te kijken, ze spelen 2e klasse en kunnen de support goed gebruiken, als je van vrouwenvoetbal houdt kun je dus een middagje in Bunnik je hart ophalen. Ook weer 2 meissies van de wedstrijd, deze keer.

Sportieve groet

Hans

thumb 620x349 228513

Meer Nieuws

Al sinds 1 januari 2014 is de wettelijke leeftijdsgrens voor alcohol verhoogd van 16 naar 18 jaar. Dit houdt in dat in de kantine en/of op het sportcomplex van SV Odijk geen alcohol mag worden verkocht aan jongeren onder 18 jaar. Wie zelf onder 18 jaar is, mag ook geen alcohol bij zich hebben of drinken in de kantine en/of op het sportcomplex van S... Lees meer...
Hierbij de definitieve uitslag en eindstand na de poulewedstrijden. De finaledag wordt gehouden op zondag 24 februari 2019. Lees meer...
Goedendag lezers, hier schrijft uw Razende Reporter Hans van Wees. Afgelopen vrijdagavond werd ik, tijdens de 1e Club van 100 avond, door aanleiding van een prachtig compliment, gevraagd of ik weer eens een stukje wilde schrijven over voetbal in de meest pure vorm. Dit compliment kwam van dhr. Theo van Vliet, vader van onze Rocco, opa van Mike en J... Lees meer...
27 december 2018
Deze week hebben wij het project kunstgras-Odijk in onze ogen pas echt afgerond. Zoals wij bij de opening van het Jumbo kunstgrasveld beloofden zouden Sporthuis Bunnik en Reinaerde Groendiensten de vereniging twee bomen aanbieden bij de entree van de kantine. Daar zijn naast de trap twee prachtige plekken die – eigenlijk al veel te lang – saai... Lees meer...
Na een zeer spannende strijd is het de jongens van SV Odijk JO10-1 gelukt om de bekerwedstrijd tegen DEV Doorn in het voordeel van de thuisploeg te beslechten. Odijk begon aarzelend tegen deze, techni... Lees meer...
Kom klaverjassen of jokeren op vrijdag 28 december! Er zijn weer vele (oliebollen)prijzen te winnen en er is natuurlijk ook een loterij. Wij zijn er vanaf 19.30 uur. Prijs €3,50 (incl. koffie/thee).... Lees meer...
Een drukke week voor ons team, afgelopen Donderdag een oefenwedstrijd tegen ’t Goy, gevolgd door een fotoshoot op Zaterdag (promotie vrouwenvoetbal in de Krommerijnstreek) en Zondagochtend een door... Lees meer...
Afgelopen week kon er al gevierd worden dat het team JO19.1 kampioen is geworden in de Najaarscompetitie, deze week is het weer feest met nog twee huldigingen! Het team JO10.1 is overtuigend kampioen... Lees meer...
“Motto van vrouwen 2: Schiet ze tussen de palen!” Na het ‘debacle’ van vorige week bij Domstad, waar we overigens officieel protest hebben aangetekend bij de KNVB, nu weer een lekker thuisweds... Lees meer...
Verslag Domstad Majella VR1 – Bunnik VR2 Vandaag stond een zeer belangrijke wedstrijd op het programma, beide ploegen hebben 18 punten, waarbij tegenstander Domstad 7 wedstrijden nodig had en wij 8.... Lees meer...
Bij FC Odijk voetbalt JO10-1 na vandaag in een compleet nieuw tenue, uitgereikt door een nieuwe sponsor, IPLogic.nl - IT CONSULTANCY. Een bijzondere gebeurtenis voor dit team van 8 jongens. En ook dik... Lees meer...
Deelnemers aan de wekelijkse kaartavond bij SV Odijk zijn twee dagen uit gegaan. Met een touringcar naar een hotel in Almen bij Zutphen. Het werd een grote verrassingstocht zowel in het hotel als onde... Lees meer...
Wedstrijdverslag SVO Krommerijn Stars – ’t Goy MO17/19/VR1 mix Woensdagavond 21 november stond een bijzondere oefenwedstrijd gepland in Odijk. Onze eigen Odijk meiden, momenteel ondergebracht bij... Lees meer...
We zijn bezig aan een goede reeks met ons team, in de wetenschap dat vandaag de nummer 1 en nummer 2 (500 meter verderop) tegen elkaar speelden, wellicht nog een plekje omhoog. Aangekomen bij Sporting... Lees meer...
Lustrumkaartavond - Maandag 19 november om 20.00 uur (inschrijving vanaf 19.30 uur) Kom je ook gezellig klaverjassen of jokeren bij de Lustrumkaartavond in de kantine van SV Odijk? Er zijn vele prijze... Lees meer...
Competitie wedstrijd nummer 7 van dit seizoen, zo langzaam aan wordt duidelijk wie er bovenin meedraaien en winst zou ons steviger in de top 5 plaatsen. Op papier zou dat moeten lukken tegen Zwaluwen,... Lees meer...
Vanmiddag, 4 november, een echte vrouwen voetbalmiddag. Met maar liefst 2 belangrijke thuiswedstrijden voor Bunnik. Allereerst was daar de wedstrijd voor Bunnik vrouwen 1, net gepromoveerd naar de 2e... Lees meer...
Supergewone Mensen Gezocht is een campagne van Pleegzorg Nederland, met als doel om nieuwe pleegouders te werven. Lees hier waarom. SV Odijk werkt graag mee aan ‘doneer je sporthek’. Meer informat... Lees meer...
Helaas zitten we niet meer in de beker, dus afgelopen weekend voor de meeste van ons geen voetbal. Ella en Mayon waren echter gevraagd voor Vrouwen 1 van Bunnik en zij mochten mee naar Wormer waar hel... Lees meer...
Het op de been brengen van een vrouwenteam en vooral houden is voor kleinere verenigingen een grote uitdaging, deze week lees je in ’t Groentje/Bunniks Nieuws over de manier waarop Bunnik en Odijk d... Lees meer...
De 3e competitie wedstrijd, thuis tegen gedeelde nummer 1 Hoogland VR3. Ook dit team had beide vorige wedstrijden gewonnen, met een indrukwekkend doelsaldo (13 voor en 1 tegen) Op doelsaldo dus op ple... Lees meer...
Ook dit jaar doet SV Odijk mee met de Grote Club Actie. Het levert onze vereniging namelijk al jaren een leuk extraatje op. Klik hier voor meer informatie. De boekjes met loten zijn uitgedeeld aan jeu... Lees meer...
Zondag 30 september, een uitwedstrijd op het programma tegen Kampong, onze ‘bijna buren’ in Kampong, we hadden wel met de fiets kunnen gaan zo dichtbij en vooral met dat heerlijk weer. Heel wat an... Lees meer...
Leden van de Rabobank kunnen SV Odijk steunen door op ons te stemmen tijdens de Rabobank Clubkas Campagne, want elke stem is geld waard. De opbrengst uit deze actie willen wij gebruiken voor de invest... Lees meer...