Vanmiddag, 4 november, een echte vrouwen voetbalmiddag. Met maar liefst 2 belangrijke thuiswedstrijden voor Bunnik. Allereerst was daar de wedstrijd voor Bunnik vrouwen 1, net gepromoveerd naar de 2e klasse en op jacht naar de eerste punten. Het zonnetje scheen en ondanks een zwaar ‘OktoberFest’ de avond ervoor, stonden onze toppers op het veld aangemoedigd door de bikkels van vrouwen 2 en veel supporters. 1 ding stond vast, er moest gewonnen worden vandaag. Het goede voorbeeld werd gegeven door de 2 ‘Meissie van de wedstrijd’ Roza en haar zusje Elja, die de aftrap namen, scoorden en special guest van deze wedstrijd waren. En ja hoor, ondanks een snelle achterstand, wonnen onze vrouwen 1 vandaag met 3-1. Eindelijk loon naar werken, ga zo door!

Voor vrouwen 2 stond vandaag een lastige wedstrijd tegen de huidige nummer 2, Hercules vr1 op het programma. Ik ken deze ploeg uit mijn SVF tijd en deze geroutineerde dames spelen al jaren samen. Een zeer sympathieke ploeg ook, die dit seizoen nog niet had verloren. Tussen het publiek onze wereldreiziger Melanie Mos, die na een jaar in Australië weer terugkeert op het oude nest. Melanie heeft in Australië ook een balletje getrapt en ik heb maar zo het idee dat we er een grote aanwinst bij krijgen! Ook Jael uit Werkhoven (ook best wel een grote afstand vanaf Bunnik 😉) stond met vader Martin aan de lijn en ook zij gaat ons team vanaf volgende week versterken, leuk om te zien dat de groei er lekker in zit, de oproep voor meer meisjes en vrouwen blijft overeind want wij zijn ambitieus in de Krommerijnstreek.

Ook bij onze wedstrijd wederom 2 ‘Meissie van de wedstrijd’.  Wist je trouwens dat elk ‘Meissie’ als aandenken ook een echt nummer 10 shirt krijgt?! Dus speel je bij Bunnik of Odijk, meld je bij mij aan, we hebben nog thuiswedstrijden voldoende op het programma. Vandaar waren Amy en Irene van MO13 van Odijk bij ons te gast. Lekker met de warming up meegedaan en ik had ze bijna nog ingezet tijdens de wedstrijd, deze toppers.

De wedstrijd, ik zou het bijna vergeten… we begonnen met Quinty, Sam en Rianne van Vrouwen 1 op de bank. Ook Annabel was bereid een helft mee te spelen en streed weer als vanouds op het middenveld. Met de snelheid van Benice, die vandaag een sterke bewaker had, probeerden we plaagstootjes uit te delen. Een prima fluitende scheidsrechter in een sportieve wedstrijd. Maar we kregen het zeker niet cadeau en Conny moest een aantal malen haar doel uit om redding te brengen. Na ongeveer 30 minuten kwamen Rianne en Sam in het veld voor die ietwat vermoeid ogende Manouk en Lois. Ten opzichte van vorige week, waar we geen wissel hadden, maakte dit toch wel het verschil, we konden meer druk zetten en Sam kan een bal prima vast houden. Een uitval van Benice, in de kluts in de 16 meter viel voor de voeten van Michelle, die niet aarzelde en haar eerste competitie doelpunt scoorde, we wisten na de afgelopen wedstrijden dat hij voor haar ging vallen en de 1-0 was een feit. Met een voorsprong de rust is, maar iedereen wist dat er nog een weg te gaan was tegen deze uitgekiende ploeg. Een lekker drankje en allemaal een ‘kikker’ van Mayon en weer aan de bak. Quinty op de rechtsback voor Annabel en Sam in de spits, waardoor Benice naar linksbuiten schoof en er voor haar meer ruimte ontstond. Een hardwerkende Carmel won alle duels op het middenveld en ook Rianne was overal waar het nodig was. Verdedigend zat het pot dicht ook Quinty stond haar mannetje als jongste van de ploeg.

Een bal in de 16 van Hercules, die vol op de hand kwam van een speelster, penalty… wie durft?! Natuurlijk hadden we regelmatig geoefend, maar dit was toch even wat anders tegen een geroutineerde keepster. Ella pakte de verantwoordelijkheid en schoot hem feilloos in.. 2-0! Kort daarna nog wat wissels, Lois in de spits, Sam naar rechts voor Michelle en Manouk verving Denise weer op het middenveld. De 2e helft was een genot om naar te kijken, heel veel balbezit en goede keuzes. Trainen met een steeds grotere wordende groep begint ook zijn vruchten af te werpen, het voetbal springt met stappen vooruit dames! Toch nog even spanning, zo’n 15 minuten voor tijd, na een lange blessure behandeling van een Hercules speelster die het veld moest verlaten, waren we het heel even kwijt, ook omdat Hercules alles of niets ging spelen. 2-1. Maar complimenten aan de ploeg, die de voetballende oplossing bleef zoeken en vond. Alsof ze al jaren in spits speelt, combineerde Lois er op los, veel om de bal vragen en de juiste dingen er mee doen. Zoals bijvoorbeeld Benice voor de keeper zetten en ja hoor 3-1. De wedstrijd was gelopen en een verdiende 3-1 was een feit. Opgeklommen naar plek 4, met slechts 3 punten achterstand op nummer 1 Hoogland, die wel een wedstrijd minder heeft gespeeld. Voorlopig kijken we nog maar even naar een stevige plek in het linkerrijtje, maar als we vaker gaan spelen zoals de 2e helft, kon het nog wel eens verrassend leuker worden.

Ook enthousiast geworden? Volgende week spelen we weer in Bunnik om 14.00 uur. Supporters van harte welkom en natuurlijk ook weer 2 “ meissies’ Oh ja, we zijn ook te volgen op Insta #bunnik_vrouwen2  erg leuke foto’s en filmpjes 😉

Sportieve groet

Hans

45c07c33 ce85 4c7e bfba 3f303a45d42c

Meer Nieuws

Een onstuimig weekend, dat is nog zachtjes uitgedrukt als we kijken naar de weersomstandigheden waaronder er gevoetbald moest worden. Vrouwen 1 trapte ’s ochtends af in Bunnik, waar naast een enorme wind ook de regen met bakken uit de hemel viel. Zij gaven het goede voorbeeld door met 2-0 te winnen en klimmen gestaag in de 2e klasse, klasse meide... Lees meer...
22 februari 2019
Zondag 17 februari, competitie wedstrijd nummer 13, betekent dat we op de helft van de competitie zijn. Vorige week werd de uitwedstrijd tegen Schalkwijk afgelast en ook uitwedstrijden KVVA en Hercules moeten nog worden ingehaald. We rekenen voor het gemak de gewonnen wedstrijd tegen SVF maar even niet mee, zij zijn uit de competitie gestapt en wor... Lees meer...
Jorick Straatman, zoon van oud voorzitter SV Odijk Jeroen Straatman, tevens (oud)lid, is sportcoach van het jaar in Utrecht geworden. Daar is SV Odijk best trots op. Zie ook https://sportprijs-utrecht.nl/lisa-bunschoten-en-ilias-ennahachi-winnen-sportprijs-utrecht-2018/ Lees meer...
Woensdag 6 februari hebben we een wedstrijd gespeeld tegen Sporting ’70 Vr5. Deze wedstrijd stond eigenlijk op het programma voor afgelopen Zondag, maar de vrijdagavond daarvoor kregen we het verzoek om de wedstrijd te verplaatsen, in verband met te weinig speelsters in hun team. Flink balen natuurlijk, Zondag was een heerlijke voetbaldag met een... Lees meer...
Lijkt het je een uitdaging om jeugdspelers te trainen? En kan je daarbij je enthousiasme voor het spelletje overbrengen? Als het antwoord op beide vragen 'ja' is, dan is de cursus Juniorentrainer éch... Lees meer...
Voetbal ⚽️ SV Odijk steunt Sjors Sportief! Iedereen (meisjes/jongens) zijn van harte welkom om een keer GRATIS mee te trainen bij een van de gezelligste teams van SV Odijk. Wil jij een keer GRATIS... Lees meer...
Ja, u leest het goed, deze keer een WEEKverslag in plaats van het welkbekende wedstrijdverslag van onze Bunnik Vrouwen 2. Waarom? Om u een kijkje te geven wat er rondom dit vrouwenteam op dit moment a... Lees meer...
Al sinds 1 januari 2014 is de wettelijke leeftijdsgrens voor alcohol verhoogd van 16 naar 18 jaar. Dit houdt in dat in de kantine en/of op het sportcomplex van SV Odijk geen alcohol mag worden verkoch... Lees meer...
Hierbij de definitieve uitslag en eindstand na de poulewedstrijden. De finaledag wordt gehouden op zondag 24 februari 2019. Lees meer...
Goedendag lezers, hier schrijft uw Razende Reporter Hans van Wees. Afgelopen vrijdagavond werd ik, tijdens de 1e Club van 100 avond, door aanleiding van een prachtig compliment, gevraagd of ik weer ee... Lees meer...
Deze week hebben wij het project kunstgras-Odijk in onze ogen pas echt afgerond. Zoals wij bij de opening van het Jumbo kunstgrasveld beloofden zouden Sporthuis Bunnik en Reinaerde Groendiensten de ve... Lees meer...
Na een spannende beker-wedstrijd tegen Kampong (1e klasse) heeft het team van Odijk JO10-1 de winst naar zich toe getrokken. Waar het in de eerste helft alle kanten op ging en het nog niet duidelijk w... Lees meer...
Na een zeer spannende strijd is het de jongens van SV Odijk JO10-1 gelukt om de bekerwedstrijd tegen DEV Doorn in het voordeel van de thuisploeg te beslechten. Odijk begon aarzelend tegen deze, techni... Lees meer...
Een drukke week voor ons team, afgelopen Donderdag een oefenwedstrijd tegen ’t Goy, gevolgd door een fotoshoot op Zaterdag (promotie vrouwenvoetbal in de Krommerijnstreek) en Zondagochtend een door... Lees meer...
Afgelopen week kon er al gevierd worden dat het team JO19.1 kampioen is geworden in de Najaarscompetitie, deze week is het weer feest met nog twee huldigingen! Het team JO10.1 is overtuigend kampioen... Lees meer...
“Motto van vrouwen 2: Schiet ze tussen de palen!” Na het ‘debacle’ van vorige week bij Domstad, waar we overigens officieel protest hebben aangetekend bij de KNVB, nu weer een lekker thuisweds... Lees meer...
Verslag Domstad Majella VR1 – Bunnik VR2 Vandaag stond een zeer belangrijke wedstrijd op het programma, beide ploegen hebben 18 punten, waarbij tegenstander Domstad 7 wedstrijden nodig had en wij 8.... Lees meer...
Bij FC Odijk voetbalt JO10-1 na vandaag in een compleet nieuw tenue, uitgereikt door een nieuwe sponsor, IPLogic.nl - IT CONSULTANCY. Een bijzondere gebeurtenis voor dit team van 8 jongens. En ook dik... Lees meer...
Deelnemers aan de wekelijkse kaartavond bij SV Odijk zijn twee dagen uit gegaan. Met een touringcar naar een hotel in Almen bij Zutphen. Het werd een grote verrassingstocht zowel in het hotel als onde... Lees meer...
Wedstrijdverslag SVO Krommerijn Stars – ’t Goy MO17/19/VR1 mix Woensdagavond 21 november stond een bijzondere oefenwedstrijd gepland in Odijk. Onze eigen Odijk meiden, momenteel ondergebracht bij... Lees meer...
We zijn bezig aan een goede reeks met ons team, in de wetenschap dat vandaag de nummer 1 en nummer 2 (500 meter verderop) tegen elkaar speelden, wellicht nog een plekje omhoog. Aangekomen bij Sporting... Lees meer...
Lustrumkaartavond - Maandag 19 november om 20.00 uur (inschrijving vanaf 19.30 uur) Kom je ook gezellig klaverjassen of jokeren bij de Lustrumkaartavond in de kantine van SV Odijk? Er zijn vele prijze... Lees meer...
Competitie wedstrijd nummer 7 van dit seizoen, zo langzaam aan wordt duidelijk wie er bovenin meedraaien en winst zou ons steviger in de top 5 plaatsen. Op papier zou dat moeten lukken tegen Zwaluwen,... Lees meer...