Competitie wedstrijd nummer 7 van dit seizoen, zo langzaam aan wordt duidelijk wie er bovenin meedraaien en winst zou ons steviger in de top 5 plaatsen. Op papier zou dat moeten lukken tegen Zwaluwen, maar onderschatting mag nooit op de loer liggen.

Vandaag kon ik zelf geen coach zijn en werd dit met de nodige instructies vol vertrouwen in de handen van Richard Elders gelegd. Calvin was zo aardig om te vlaggen en een meevaller was dat Rianne onverwacht na een fotoshoot, toch iets eerder klaar was en mee kon doen.

3 Wissels op de bank, Quinty en Rianne en nieuwe aanwinst Melanie, welkom terug. Ook onze geblesseerde Tessa was er weer bij, klasse en goede teamspirit, hoop dat je snel weer meedoet. Ook Jael maakte vandaag net als Melanie haar debuut bij Vrouwen 2. Met deze 2 nieuwkomers hebben we nu spelers uit de hele Krommerijnstreek; WijkbijDuurstede, Cothen, Werkhoven, Odijk en Bunnik!

Achter het doel stond een fotograaf opgesteld met een enorme telelens! Dit bleek iemand van het AD te zijn, de krant die de verrichtingen van ons combinatie team op weg naar een SVO volgt. Zaterdag dus allemaal het AD kopen mensen met een mooi artikel over de toekomst van vrouwenvoetbal.

Veel ‘afleiding’ dus en in de kleedkamer was de sfeer wel erg gezellig! Veel supporters waren op de wedstrijd afgekomen, natuurlijk de ouders van onze ‘Meissie’ van de wedstrijd, deze keer Noor. Die nog een keertje werd bijgestaan door Stacey bij de aftrap.

Snel naar de wedstrijd, na een aftastende wedstrijd bleek al snel dat Jael een pittige tegenstander had, die ze na een onwennig begin al snel in de zak had. Zo konden we mooi ons eigen spel spelen en de bal werd lekker rond gespeeld. Joel met veel rust aan de bal die in Michelle een prima aanspeelpunt had. In de spits vandaag Sam, die met haar grote passen en heerlijke kapbewegingen regelmatig de verdedigers haar hielen liet zien. Ondanks wat gevaarlijke uitvallen, hadden wij het meeste balbezit en kon een doelpunt niet uitblijven. Sam werd diep aangespeeld, leek iets te ver naar de buitenkant gedreven te worden, maar schoot ongelofelijk droog de bal tegendraads hoog in de verre hoek. 1-0! Het bleef erg spannend, maar het middenveld was voor ons en onze verdedigers stonden goed. Melanie en Rianne waren inmiddels ingevallen voor Jael en Sam, die we even rust wilden geven. Manouk in de spits, die net als Michelle (kopbal uit corner!!) dicht bij een doelpunt waren. 2x de paal en 1x de lat, een 2e doelpunt voor ons kon niet uitblijven. Na goed doorzetten van Rianne, stond de 2-0 op het bord en dachten we lekker te gaan rusten. Maar een uitbraak van Zwaluwen bracht de spanning toch weer terug, een prima counter leverde de 2-1 op.

De 2e helft had Bunnik de wind tegen en Zwaluwen had duidelijk zin om de wedstrijd naar hun toe te trekken, toch was het weer ons team dat steeds beter ging combineren, Rianne inmiddels in de spits en Quinty op de rechtsback waardoor Melanie op het middenveld kwam voor Joelle. Deze Melanie kwam steeds lekkerder in haar spel en heeft in Australië in ieder geval geleerd om een duel niet uit de weg te gaan, dit geld overigens ook voor Nienke en Carmel die de tegenstander keer op keer fysiek aftroefden. Uit een rommelige situatie dook Melanie als een duveltje uit een doosje op en tekende de bevrijdende 3-1 aan. Daarna werd het echt smullen en speelde Bunnik denk ik de beste wedstrijd helft van het seizoen. Prachtige acties op de rechter- en linkerflank. Met uitblinkende back Femke en Quinty ook in aanvallend opzicht. Supergevaarlijke corners en vrije trappen en veel oooh’s en aaah’s vanuit het publiek. Echt mooi om te zien hoe dit team wekelijks groeit. Elke keer werd de vrije speelster gevonden en defensief zat het potdicht.

De 4-1 werd gescoord door Rianne en toen beruste Zwaluwen in haar nederlaag. Maar Bunnik had nog meer doelpunten honger en met elke corner ging of Nienke of Lois mee naar voren. De laatste kreeg de bal voor haar voeten en aarzelde niet, bam 5-1! Weer een speelster die nog niet had gescoord dit seizoen en iedereen gunde haar die goal natuurlijk enorm, hij werd gevierd met een acrobatisch hoogstandje van Lois…  De kansen regen zich aaneen en doordat de vrouwen van Zwaluwen letterlijk en figuurlijk erbij neervielen, was er nog wat blessure tijd over. Een keiharde vrije trap van Carmel werd knap tegen de lat gewerkt door de keepster, maar oplettende Manouk liep de bal met haar bovenlichaam prima over de doellijn. 6-1. Dat was ook de eindstand.

Een prima resultaat  met goed verzorgd voetbal. Volgende week mogen we om 11.15 bij Sporting Vr4 aantreden en hopen we deze prima reeks voort te zetten.

Ook enthousiast geworden? Zondag 2 december spelen we weer in Bunnik om 10.00 uur. Supporters van harte welkom en natuurlijk ook weer 2 “ meissies’. Oh ja, we zijn ook te volgen op Insta #bunnik_vrouwen2  erg leuke foto’s en filmpjes 😉.

Sportieve groet

Hans

IMG 20181112 WA0000

11november2018

 

 

Meer Nieuws

OPROEP! Mieke Hilhorst (oud speelster van SV Odijk MB1) en Hans de Ligt (voorzitter SVO Krommerijnstreek) zoeken speelsters die ooit bij SV Odijk hebben gespeeld en zin hebben in een ouderwetse voetbal reünie. Voetbal je nog fanatiek of ben je lekker in ruste maar wil je kijken of je het nog kunt, in beide gevallen ben je van harte welkom. Geef je... Lees meer...
Beste leden, vrijwilligers, sponsors en andere lezers. Het seizoen 2018-2019 zit er weer op, en de slotdag is geweest. Aanstaande zaterdag is er nog een laatste feestje voor de sponsoren en club van 100 leden om hen te bedanken voor de financiële bijdrage van afgelopen seizoen. Omdat wij ook de vrijwilligers en andere betrokkenen bij de vereniging... Lees meer...
Beste leden, ouders van leden en andere SV Odijk supporters, Zaterdag aanstaande is alweer de slotdag van het seizoen. Wij zijn dit jaar wat laat met het aanleveren van het programma, omdat het voor ons niet makkelijk was om dit te organiseren. Wij missen momenteel een activiteitencommissie voor het organiseren van activiteiten van de jeugd, waar d... Lees meer...
SV Odijk is komend seizoen op zoek naar een vaste grensrechter voor het eerste elftal. Of zoals dat tegenwoordig zo mooi heet: assistent scheidsrechter. Je speelt een cruciale rol en bent onderdeel van een een leuk en jong selectieteam. We spelen 24 wedstrijden tussen september en eind mei en zijn rond alle feestdagen meestal vrij van wedstrijden.... Lees meer...
Met het einde van het seizoen zullen ook onze grasvelden weer in onderhoud gaan. Zie hieronder het renovatieschema voor de komende periode. Kolom 1: onderwerp. Kolom 2: aantal dagen dat het veld/doel... Lees meer...
Hoi sportvriend, Wij hebben goed nieuws. Vanaf vandaag is het mogelijk om via onze vereniging een Weekendjeweg.nl cadeaukaart aan te schaffen. 12% Van deze kaart wordt automatisch gedoneerd aan onze c... Lees meer...
Utrechtse Eredivisionist geeft regionale amateurvoetbal een nieuwe boost. Met maar liefst 50 amateurclubs, waaronder SV Odijk, uit de regio Utrecht heeft FC Utrecht donderdagavond een nieuwe overeenko... Lees meer...
Het team JO10-1 heeft dit seizoen wederom afgesloten met het Periodekampioenschap. Ook dat ze, na de winterstop, een klasse hoger waren gaan spelen heeft de mannen niet weerhouden om bovenaan te eindi... Lees meer...
Zondag 19 mei, 3 uur in de middag, was het dan eindelijk zover. De Ajax Vrouwen Clinic verzorgt door (oud) speelsters en trainster van de Ajax Vrouwen op het terrein van Bunnik’73. Een prachtige zon... Lees meer...
Vorig jaar heeft de Grote Club Actie SV Odijk weer een leuk extraatje opgeleverd dat, zoals altijd wordt besteed aan jeugd gerelateerde zaken. In 2018 zijn de meeste loten verkocht door team JO9-2. Ge... Lees meer...
Komend weekend kan het eerste team van SV Odijk deelname afdwingen aan de nacompetitie. De laatste zes wedstrijden werden winnend afgesloten en er is nog eentje nodig! Aanstaande zaterdag kan bij wins... Lees meer...
Op 22 juni organiseert SV Odijk haar 5e editie van het gezelligheidstoernooi. Een super leuk toernooi waar gezelligheid en plezier voorop staat! Het toernooi is voor volwassen en zal gespeelde worden... Lees meer...
Eindelijk, het is zover! De besturen van SV Odijk en Bunnik’73 hebben overeenstemming bereikt om gezamenlijk een 3e vereniging op te richting die geheel in het teken staat van meisjes en vrouwenvoet... Lees meer...
14 april 2019, stond met hoofdletters in mijn agenda genoteerd. We zouden die dag spelen in mijn eigen woonplaats, Cothen tegen mijn ‘oude’ club S.V.F. De punten zouden we zeker niet cadeau hebben... Lees meer...
Zondag 31 maart, vroeg uit de veren want om half 10 vertrokken we naar Hercules vrouwen 1. En ja, gevoelsmatig nog een uurtje vroeger, maar eerlijk is eerlijk, iedereen stond keurig netjes op mij te w... Lees meer...
Zondag 24 maart, mochten wij naar Elinkwijk in Utrecht. Vanwege de treurige gebeurtenis afgelopen week, hielden we voor de wedstrijd een minuut stilte. Vandaag het debuut van Melissa, die weer lekker... Lees meer...
Vandaag AFC Quick op bezoek, hier hadden we nog wat recht te zetten (uit 3-1 verloren) dus dat beloofde een spannende pot te worden. Ook omdat zij 1 plaats onder ons stonden met 2 punten minder. Verli... Lees meer...
Een onstuimig weekend, dat is nog zachtjes uitgedrukt als we kijken naar de weersomstandigheden waaronder er gevoetbald moest worden. Vrouwen 1 trapte ’s ochtends af in Bunnik, waar naast een enorme... Lees meer...
Zondag 17 februari, competitie wedstrijd nummer 13, betekent dat we op de helft van de competitie zijn. Vorige week werd de uitwedstrijd tegen Schalkwijk afgelast en ook uitwedstrijden KVVA en Hercule... Lees meer...
Jorick Straatman, zoon van oud voorzitter SV Odijk Jeroen Straatman, tevens (oud)lid, is sportcoach van het jaar in Utrecht geworden. Daar is SV Odijk best trots op. Zie ook https://sportprijs-utrecht... Lees meer...
Woensdag 6 februari hebben we een wedstrijd gespeeld tegen Sporting ’70 Vr5. Deze wedstrijd stond eigenlijk op het programma voor afgelopen Zondag, maar de vrijdagavond daarvoor kregen we het verzoe... Lees meer...
Lijkt het je een uitdaging om jeugdspelers te trainen? En kan je daarbij je enthousiasme voor het spelletje overbrengen? Als het antwoord op beide vragen 'ja' is, dan is de cursus Juniorentrainer éch... Lees meer...
Voetbal ⚽️ SV Odijk steunt Sjors Sportief! Iedereen (meisjes/jongens) zijn van harte welkom om een keer GRATIS mee te trainen bij een van de gezelligste teams van SV Odijk. Wil jij een keer GRATIS... Lees meer...
Ja, u leest het goed, deze keer een WEEKverslag in plaats van het welkbekende wedstrijdverslag van onze Bunnik Vrouwen 2. Waarom? Om u een kijkje te geven wat er rondom dit vrouwenteam op dit moment a... Lees meer...