Competitie wedstrijd nummer 7 van dit seizoen, zo langzaam aan wordt duidelijk wie er bovenin meedraaien en winst zou ons steviger in de top 5 plaatsen. Op papier zou dat moeten lukken tegen Zwaluwen, maar onderschatting mag nooit op de loer liggen.

Vandaag kon ik zelf geen coach zijn en werd dit met de nodige instructies vol vertrouwen in de handen van Richard Elders gelegd. Calvin was zo aardig om te vlaggen en een meevaller was dat Rianne onverwacht na een fotoshoot, toch iets eerder klaar was en mee kon doen.

3 Wissels op de bank, Quinty en Rianne en nieuwe aanwinst Melanie, welkom terug. Ook onze geblesseerde Tessa was er weer bij, klasse en goede teamspirit, hoop dat je snel weer meedoet. Ook Jael maakte vandaag net als Melanie haar debuut bij Vrouwen 2. Met deze 2 nieuwkomers hebben we nu spelers uit de hele Krommerijnstreek; WijkbijDuurstede, Cothen, Werkhoven, Odijk en Bunnik!

Achter het doel stond een fotograaf opgesteld met een enorme telelens! Dit bleek iemand van het AD te zijn, de krant die de verrichtingen van ons combinatie team op weg naar een SVO volgt. Zaterdag dus allemaal het AD kopen mensen met een mooi artikel over de toekomst van vrouwenvoetbal.

Veel ‘afleiding’ dus en in de kleedkamer was de sfeer wel erg gezellig! Veel supporters waren op de wedstrijd afgekomen, natuurlijk de ouders van onze ‘Meissie’ van de wedstrijd, deze keer Noor. Die nog een keertje werd bijgestaan door Stacey bij de aftrap.

Snel naar de wedstrijd, na een aftastende wedstrijd bleek al snel dat Jael een pittige tegenstander had, die ze na een onwennig begin al snel in de zak had. Zo konden we mooi ons eigen spel spelen en de bal werd lekker rond gespeeld. Joel met veel rust aan de bal die in Michelle een prima aanspeelpunt had. In de spits vandaag Sam, die met haar grote passen en heerlijke kapbewegingen regelmatig de verdedigers haar hielen liet zien. Ondanks wat gevaarlijke uitvallen, hadden wij het meeste balbezit en kon een doelpunt niet uitblijven. Sam werd diep aangespeeld, leek iets te ver naar de buitenkant gedreven te worden, maar schoot ongelofelijk droog de bal tegendraads hoog in de verre hoek. 1-0! Het bleef erg spannend, maar het middenveld was voor ons en onze verdedigers stonden goed. Melanie en Rianne waren inmiddels ingevallen voor Jael en Sam, die we even rust wilden geven. Manouk in de spits, die net als Michelle (kopbal uit corner!!) dicht bij een doelpunt waren. 2x de paal en 1x de lat, een 2e doelpunt voor ons kon niet uitblijven. Na goed doorzetten van Rianne, stond de 2-0 op het bord en dachten we lekker te gaan rusten. Maar een uitbraak van Zwaluwen bracht de spanning toch weer terug, een prima counter leverde de 2-1 op.

De 2e helft had Bunnik de wind tegen en Zwaluwen had duidelijk zin om de wedstrijd naar hun toe te trekken, toch was het weer ons team dat steeds beter ging combineren, Rianne inmiddels in de spits en Quinty op de rechtsback waardoor Melanie op het middenveld kwam voor Joelle. Deze Melanie kwam steeds lekkerder in haar spel en heeft in Australië in ieder geval geleerd om een duel niet uit de weg te gaan, dit geld overigens ook voor Nienke en Carmel die de tegenstander keer op keer fysiek aftroefden. Uit een rommelige situatie dook Melanie als een duveltje uit een doosje op en tekende de bevrijdende 3-1 aan. Daarna werd het echt smullen en speelde Bunnik denk ik de beste wedstrijd helft van het seizoen. Prachtige acties op de rechter- en linkerflank. Met uitblinkende back Femke en Quinty ook in aanvallend opzicht. Supergevaarlijke corners en vrije trappen en veel oooh’s en aaah’s vanuit het publiek. Echt mooi om te zien hoe dit team wekelijks groeit. Elke keer werd de vrije speelster gevonden en defensief zat het potdicht.

De 4-1 werd gescoord door Rianne en toen beruste Zwaluwen in haar nederlaag. Maar Bunnik had nog meer doelpunten honger en met elke corner ging of Nienke of Lois mee naar voren. De laatste kreeg de bal voor haar voeten en aarzelde niet, bam 5-1! Weer een speelster die nog niet had gescoord dit seizoen en iedereen gunde haar die goal natuurlijk enorm, hij werd gevierd met een acrobatisch hoogstandje van Lois…  De kansen regen zich aaneen en doordat de vrouwen van Zwaluwen letterlijk en figuurlijk erbij neervielen, was er nog wat blessure tijd over. Een keiharde vrije trap van Carmel werd knap tegen de lat gewerkt door de keepster, maar oplettende Manouk liep de bal met haar bovenlichaam prima over de doellijn. 6-1. Dat was ook de eindstand.

Een prima resultaat  met goed verzorgd voetbal. Volgende week mogen we om 11.15 bij Sporting Vr4 aantreden en hopen we deze prima reeks voort te zetten.

Ook enthousiast geworden? Zondag 2 december spelen we weer in Bunnik om 10.00 uur. Supporters van harte welkom en natuurlijk ook weer 2 “ meissies’. Oh ja, we zijn ook te volgen op Insta #bunnik_vrouwen2  erg leuke foto’s en filmpjes 😉.

Sportieve groet

Hans

IMG 20181112 WA0000

11november2018

 

 

Meer Nieuws

Na een zeer spannende strijd is het de jongens van SV Odijk JO10-1 gelukt om de bekerwedstrijd tegen DEV Doorn in het voordeel van de thuisploeg te beslechten. Odijk begon aarzelend tegen deze, technisch, sterke tegenstander. Onze jongens waren nerveus en merkten al vlug dat dit geen makkelijke wedstrijd zou gaan worden. Toch kwam Odijk halverwege... Lees meer...
Kom klaverjassen of jokeren op vrijdag 28 december! Er zijn weer vele (oliebollen)prijzen te winnen en er is natuurlijk ook een loterij. Wij zijn er vanaf 19.30 uur. Prijs €3,50 (incl. koffie/thee). Je kunt voor een hele tafel inschrijven of aanschuiven bij een tafel die nog niet compleet is. Lees meer...
Een drukke week voor ons team, afgelopen Donderdag een oefenwedstrijd tegen ’t Goy, gevolgd door een fotoshoot op Zaterdag (promotie vrouwenvoetbal in de Krommerijnstreek) en Zondagochtend een door ons team georganiseerde brunch met 9!! Mensen van het bestuur van SV Odijk en Bunnik ’73. Als voorafje hadden ook nog een mooie wedstrijd van Vrouwe... Lees meer...
Afgelopen week kon er al gevierd worden dat het team JO19.1 kampioen is geworden in de Najaarscompetitie, deze week is het weer feest met nog twee huldigingen! Het team JO10.1 is overtuigend kampioen geworden in hun klasse, alle wedstrijden ongeslagen. Een prestatie van formaat, dus na de winterstop gaan zij een klasse hoger een zelfde resultaat pr... Lees meer...
“Motto van vrouwen 2: Schiet ze tussen de palen!” Na het ‘debacle’ van vorige week bij Domstad, waar we overigens officieel protest hebben aangetekend bij de KNVB, nu weer een lekker thuisweds... Lees meer...
Verslag Domstad Majella VR1 – Bunnik VR2 Vandaag stond een zeer belangrijke wedstrijd op het programma, beide ploegen hebben 18 punten, waarbij tegenstander Domstad 7 wedstrijden nodig had en wij 8.... Lees meer...
Bij FC Odijk voetbalt JO10-1 na vandaag in een compleet nieuw tenue, uitgereikt door een nieuwe sponsor, IPLogic.nl - IT CONSULTANCY. Een bijzondere gebeurtenis voor dit team van 8 jongens. En ook dik... Lees meer...
Deelnemers aan de wekelijkse kaartavond bij SV Odijk zijn twee dagen uit gegaan. Met een touringcar naar een hotel in Almen bij Zutphen. Het werd een grote verrassingstocht zowel in het hotel als onde... Lees meer...
Wedstrijdverslag SVO Krommerijn Stars – ’t Goy MO17/19/VR1 mix Woensdagavond 21 november stond een bijzondere oefenwedstrijd gepland in Odijk. Onze eigen Odijk meiden, momenteel ondergebracht bij... Lees meer...
We zijn bezig aan een goede reeks met ons team, in de wetenschap dat vandaag de nummer 1 en nummer 2 (500 meter verderop) tegen elkaar speelden, wellicht nog een plekje omhoog. Aangekomen bij Sporting... Lees meer...
Lustrumkaartavond - Maandag 19 november om 20.00 uur (inschrijving vanaf 19.30 uur) Kom je ook gezellig klaverjassen of jokeren bij de Lustrumkaartavond in de kantine van SV Odijk? Er zijn vele prijze... Lees meer...
Vanmiddag, 4 november, een echte vrouwen voetbalmiddag. Met maar liefst 2 belangrijke thuiswedstrijden voor Bunnik. Allereerst was daar de wedstrijd voor Bunnik vrouwen 1, net gepromoveerd naar de 2e... Lees meer...
Supergewone Mensen Gezocht is een campagne van Pleegzorg Nederland, met als doel om nieuwe pleegouders te werven. Lees hier waarom. SV Odijk werkt graag mee aan ‘doneer je sporthek’. Meer informat... Lees meer...
Ondanks de wintertijd, voelde het vandaag nog steeds erg vroeg, half 11 stonden we op het veld in Amersfoort, onze 2 geblesseerde speelsters die ons kwamen aanmoedigen (Tessa en Sam) waren nog niet he... Lees meer...
Helaas zitten we niet meer in de beker, dus afgelopen weekend voor de meeste van ons geen voetbal. Ella en Mayon waren echter gevraagd voor Vrouwen 1 van Bunnik en zij mochten mee naar Wormer waar hel... Lees meer...
Het op de been brengen van een vrouwenteam en vooral houden is voor kleinere verenigingen een grote uitdaging, deze week lees je in ’t Groentje/Bunniks Nieuws over de manier waarop Bunnik en Odijk d... Lees meer...
De 3e competitie wedstrijd, thuis tegen gedeelde nummer 1 Hoogland VR3. Ook dit team had beide vorige wedstrijden gewonnen, met een indrukwekkend doelsaldo (13 voor en 1 tegen) Op doelsaldo dus op ple... Lees meer...
Ook dit jaar doet SV Odijk mee met de Grote Club Actie. Het levert onze vereniging namelijk al jaren een leuk extraatje op. Klik hier voor meer informatie. De boekjes met loten zijn uitgedeeld aan jeu... Lees meer...
Zondag 30 september, een uitwedstrijd op het programma tegen Kampong, onze ‘bijna buren’ in Kampong, we hadden wel met de fiets kunnen gaan zo dichtbij en vooral met dat heerlijk weer. Heel wat an... Lees meer...
Leden van de Rabobank kunnen SV Odijk steunen door op ons te stemmen tijdens de Rabobank Clubkas Campagne, want elke stem is geld waard. De opbrengst uit deze actie willen wij gebruiken voor de invest... Lees meer...
Beste lezers, onder de naam Bunnik Vrouwen 2, spelen wij deze competitie met een grote groep meiden van SV Odijk; Loïs, Carmel, Tessa, Michelle, Nienke, Ella en Sam speelden afgelopen seizoen nog in... Lees meer...
Vrijdag 16 november 2018 geeft Marco Kraats een fantastisch 10 jarig jubileum optreden met fantastische artiesten in Studio A12 in Bunnik. Hij roept SV Odijkers op hierbij aanwezig te zijn omdat het e... Lees meer...
Gisteren was de openingsdag 2018-2019. Vanaf 10.00 uur waren er volop activiteiten voor de jeugd met o.a. een springkussen, stormbaan en in de rust van het eerste latje trap door de jeugd. Vanaf 17.00... Lees meer...
SV Odijk is op zoek naar jou!!! Kom jij ons helpen? Klik op de volgende link voor een belangrijke boodschap voor jou: https://youtu.be/HbgxKGsNuBo. Bij SV Odijk zijn er de volgende vacatures: Scheidsr... Lees meer...