Competitie wedstrijd nummer 7 van dit seizoen, zo langzaam aan wordt duidelijk wie er bovenin meedraaien en winst zou ons steviger in de top 5 plaatsen. Op papier zou dat moeten lukken tegen Zwaluwen, maar onderschatting mag nooit op de loer liggen.

Vandaag kon ik zelf geen coach zijn en werd dit met de nodige instructies vol vertrouwen in de handen van Richard Elders gelegd. Calvin was zo aardig om te vlaggen en een meevaller was dat Rianne onverwacht na een fotoshoot, toch iets eerder klaar was en mee kon doen.

3 Wissels op de bank, Quinty en Rianne en nieuwe aanwinst Melanie, welkom terug. Ook onze geblesseerde Tessa was er weer bij, klasse en goede teamspirit, hoop dat je snel weer meedoet. Ook Jael maakte vandaag net als Melanie haar debuut bij Vrouwen 2. Met deze 2 nieuwkomers hebben we nu spelers uit de hele Krommerijnstreek; WijkbijDuurstede, Cothen, Werkhoven, Odijk en Bunnik!

Achter het doel stond een fotograaf opgesteld met een enorme telelens! Dit bleek iemand van het AD te zijn, de krant die de verrichtingen van ons combinatie team op weg naar een SVO volgt. Zaterdag dus allemaal het AD kopen mensen met een mooi artikel over de toekomst van vrouwenvoetbal.

Veel ‘afleiding’ dus en in de kleedkamer was de sfeer wel erg gezellig! Veel supporters waren op de wedstrijd afgekomen, natuurlijk de ouders van onze ‘Meissie’ van de wedstrijd, deze keer Noor. Die nog een keertje werd bijgestaan door Stacey bij de aftrap.

Snel naar de wedstrijd, na een aftastende wedstrijd bleek al snel dat Jael een pittige tegenstander had, die ze na een onwennig begin al snel in de zak had. Zo konden we mooi ons eigen spel spelen en de bal werd lekker rond gespeeld. Joel met veel rust aan de bal die in Michelle een prima aanspeelpunt had. In de spits vandaag Sam, die met haar grote passen en heerlijke kapbewegingen regelmatig de verdedigers haar hielen liet zien. Ondanks wat gevaarlijke uitvallen, hadden wij het meeste balbezit en kon een doelpunt niet uitblijven. Sam werd diep aangespeeld, leek iets te ver naar de buitenkant gedreven te worden, maar schoot ongelofelijk droog de bal tegendraads hoog in de verre hoek. 1-0! Het bleef erg spannend, maar het middenveld was voor ons en onze verdedigers stonden goed. Melanie en Rianne waren inmiddels ingevallen voor Jael en Sam, die we even rust wilden geven. Manouk in de spits, die net als Michelle (kopbal uit corner!!) dicht bij een doelpunt waren. 2x de paal en 1x de lat, een 2e doelpunt voor ons kon niet uitblijven. Na goed doorzetten van Rianne, stond de 2-0 op het bord en dachten we lekker te gaan rusten. Maar een uitbraak van Zwaluwen bracht de spanning toch weer terug, een prima counter leverde de 2-1 op.

De 2e helft had Bunnik de wind tegen en Zwaluwen had duidelijk zin om de wedstrijd naar hun toe te trekken, toch was het weer ons team dat steeds beter ging combineren, Rianne inmiddels in de spits en Quinty op de rechtsback waardoor Melanie op het middenveld kwam voor Joelle. Deze Melanie kwam steeds lekkerder in haar spel en heeft in Australië in ieder geval geleerd om een duel niet uit de weg te gaan, dit geld overigens ook voor Nienke en Carmel die de tegenstander keer op keer fysiek aftroefden. Uit een rommelige situatie dook Melanie als een duveltje uit een doosje op en tekende de bevrijdende 3-1 aan. Daarna werd het echt smullen en speelde Bunnik denk ik de beste wedstrijd helft van het seizoen. Prachtige acties op de rechter- en linkerflank. Met uitblinkende back Femke en Quinty ook in aanvallend opzicht. Supergevaarlijke corners en vrije trappen en veel oooh’s en aaah’s vanuit het publiek. Echt mooi om te zien hoe dit team wekelijks groeit. Elke keer werd de vrije speelster gevonden en defensief zat het potdicht.

De 4-1 werd gescoord door Rianne en toen beruste Zwaluwen in haar nederlaag. Maar Bunnik had nog meer doelpunten honger en met elke corner ging of Nienke of Lois mee naar voren. De laatste kreeg de bal voor haar voeten en aarzelde niet, bam 5-1! Weer een speelster die nog niet had gescoord dit seizoen en iedereen gunde haar die goal natuurlijk enorm, hij werd gevierd met een acrobatisch hoogstandje van Lois…  De kansen regen zich aaneen en doordat de vrouwen van Zwaluwen letterlijk en figuurlijk erbij neervielen, was er nog wat blessure tijd over. Een keiharde vrije trap van Carmel werd knap tegen de lat gewerkt door de keepster, maar oplettende Manouk liep de bal met haar bovenlichaam prima over de doellijn. 6-1. Dat was ook de eindstand.

Een prima resultaat  met goed verzorgd voetbal. Volgende week mogen we om 11.15 bij Sporting Vr4 aantreden en hopen we deze prima reeks voort te zetten.

Ook enthousiast geworden? Zondag 2 december spelen we weer in Bunnik om 10.00 uur. Supporters van harte welkom en natuurlijk ook weer 2 “ meissies’. Oh ja, we zijn ook te volgen op Insta #bunnik_vrouwen2  erg leuke foto’s en filmpjes 😉.

Sportieve groet

Hans

IMG 20181112 WA0000

11november2018

 

 

Meer Nieuws

15 april 2019
14 april 2019, stond met hoofdletters in mijn agenda genoteerd. We zouden die dag spelen in mijn eigen woonplaats, Cothen tegen mijn ‘oude’ club S.V.F. De punten zouden we zeker niet cadeau hebben gekregen, omdat veel van mijn oud speelsters natuurlijk, net als in de wedstrijd in Bunnik (die wij met 2-0) wonnen, een extra stapje zouden zetten.... Lees meer...
08 april 2019
Kom klaverjassen of jokeren op maandag 15 april! Er zijn weer vele (paas)prijzen te winnen en er is natuurlijk ook een loterij. Wij zijn er vanaf 19.30 uur. Prijs €3,50 (incl. koffie/thee). Je kunt voor een hele tafel inschrijven of aanschuiven bij een tafel die nog niet compleet is. Lees meer...
Zondag 31 maart, vroeg uit de veren want om half 10 vertrokken we naar Hercules vrouwen 1. En ja, gevoelsmatig nog een uurtje vroeger, maar eerlijk is eerlijk, iedereen stond keurig netjes op mij te wachten in Bunnik! Er was zelfs internationale belangstelling, want echtgenoot van Melanie (Recep) was vandaag ook van de partij om ons aan te moedigen... Lees meer...
25 maart 2019
Zondag 24 maart, mochten wij naar Elinkwijk in Utrecht. Vanwege de treurige gebeurtenis afgelopen week, hielden we voor de wedstrijd een minuut stilte. Vandaag het debuut van Melissa, die weer lekker terug is op het oude nest en ons teamaantal op 19 spelers brengt! Die hebben we overigens hard nodig, want door blessures en 2 zieken, hadden we vanda... Lees meer...
Vandaag AFC Quick op bezoek, hier hadden we nog wat recht te zetten (uit 3-1 verloren) dus dat beloofde een spannende pot te worden. Ook omdat zij 1 plaats onder ons stonden met 2 punten minder. Verli... Lees meer...
Een onstuimig weekend, dat is nog zachtjes uitgedrukt als we kijken naar de weersomstandigheden waaronder er gevoetbald moest worden. Vrouwen 1 trapte ’s ochtends af in Bunnik, waar naast een enorme... Lees meer...
Zondag 17 februari, competitie wedstrijd nummer 13, betekent dat we op de helft van de competitie zijn. Vorige week werd de uitwedstrijd tegen Schalkwijk afgelast en ook uitwedstrijden KVVA en Hercule... Lees meer...
Jorick Straatman, zoon van oud voorzitter SV Odijk Jeroen Straatman, tevens (oud)lid, is sportcoach van het jaar in Utrecht geworden. Daar is SV Odijk best trots op. Zie ook https://sportprijs-utrecht... Lees meer...
Woensdag 6 februari hebben we een wedstrijd gespeeld tegen Sporting ’70 Vr5. Deze wedstrijd stond eigenlijk op het programma voor afgelopen Zondag, maar de vrijdagavond daarvoor kregen we het verzoe... Lees meer...
Lijkt het je een uitdaging om jeugdspelers te trainen? En kan je daarbij je enthousiasme voor het spelletje overbrengen? Als het antwoord op beide vragen 'ja' is, dan is de cursus Juniorentrainer éch... Lees meer...
Voetbal ⚽️ SV Odijk steunt Sjors Sportief! Iedereen (meisjes/jongens) zijn van harte welkom om een keer GRATIS mee te trainen bij een van de gezelligste teams van SV Odijk. Wil jij een keer GRATIS... Lees meer...
Ja, u leest het goed, deze keer een WEEKverslag in plaats van het welkbekende wedstrijdverslag van onze Bunnik Vrouwen 2. Waarom? Om u een kijkje te geven wat er rondom dit vrouwenteam op dit moment a... Lees meer...
Al sinds 1 januari 2014 is de wettelijke leeftijdsgrens voor alcohol verhoogd van 16 naar 18 jaar. Dit houdt in dat in de kantine en/of op het sportcomplex van SV Odijk geen alcohol mag worden verkoch... Lees meer...
Hierbij de definitieve uitslag en eindstand na de poulewedstrijden. De finaledag wordt gehouden op zondag 24 februari 2019. Lees meer...
Goedendag lezers, hier schrijft uw Razende Reporter Hans van Wees. Afgelopen vrijdagavond werd ik, tijdens de 1e Club van 100 avond, door aanleiding van een prachtig compliment, gevraagd of ik weer ee... Lees meer...
Deze week hebben wij het project kunstgras-Odijk in onze ogen pas echt afgerond. Zoals wij bij de opening van het Jumbo kunstgrasveld beloofden zouden Sporthuis Bunnik en Reinaerde Groendiensten de ve... Lees meer...
Na een spannende beker-wedstrijd tegen Kampong (1e klasse) heeft het team van Odijk JO10-1 de winst naar zich toe getrokken. Waar het in de eerste helft alle kanten op ging en het nog niet duidelijk w... Lees meer...
Na een zeer spannende strijd is het de jongens van SV Odijk JO10-1 gelukt om de bekerwedstrijd tegen DEV Doorn in het voordeel van de thuisploeg te beslechten. Odijk begon aarzelend tegen deze, techni... Lees meer...
Een drukke week voor ons team, afgelopen Donderdag een oefenwedstrijd tegen ’t Goy, gevolgd door een fotoshoot op Zaterdag (promotie vrouwenvoetbal in de Krommerijnstreek) en Zondagochtend een door... Lees meer...
Afgelopen week kon er al gevierd worden dat het team JO19.1 kampioen is geworden in de Najaarscompetitie, deze week is het weer feest met nog twee huldigingen! Het team JO10.1 is overtuigend kampioen... Lees meer...
“Motto van vrouwen 2: Schiet ze tussen de palen!” Na het ‘debacle’ van vorige week bij Domstad, waar we overigens officieel protest hebben aangetekend bij de KNVB, nu weer een lekker thuisweds... Lees meer...
Verslag Domstad Majella VR1 – Bunnik VR2 Vandaag stond een zeer belangrijke wedstrijd op het programma, beide ploegen hebben 18 punten, waarbij tegenstander Domstad 7 wedstrijden nodig had en wij 8.... Lees meer...
Bij FC Odijk voetbalt JO10-1 na vandaag in een compleet nieuw tenue, uitgereikt door een nieuwe sponsor, IPLogic.nl - IT CONSULTANCY. Een bijzondere gebeurtenis voor dit team van 8 jongens. En ook dik... Lees meer...