We zijn bezig aan een goede reeks met ons team, in de wetenschap dat vandaag de nummer 1 en nummer 2 (500 meter verderop) tegen elkaar speelden, wellicht nog een plekje omhoog. Aangekomen bij Sporting, bleek al snel dat zij maar 10 speelsters hadden, bij ons was de spoeling ook wat dun, o.a. door blessures bij 1 en 2, maar gelukkig wel 1 wissel.

Om kwart voor 12  was er nog steeds geen scheidsrechter en ook cornervlaggen waren er nog niet. Dus maar even naar de coach gestapt en gevraagd wat er aan de hand was. Er bleek geen scheidsrechter beschikbaar, maar omdat beide ploegen toch graag wilden voetballen, bood ik aan dan maar zelf de wedstrijd te fluiten. Beide teams dus gehandicapt aan de aftrap, Sporting een speelster minder maar met coach en Bunnik een speelster meer, maar zonder coach.

Tegen 10 spelers spelen is niet bij voorbaat eenvoudig, zeker als die 10 ook nog eens aardig kunnen voetballen. Een boomlange en sterke laatste vrouw, een uitstekende midden/midden en prima spits, gaven ons al snel het gevoel dat dit geen ‘walkover’ zou worden vandaag. De eerste 20 minuten waren simpelweg voor Sporting, maar gaande de wedstrijd, kwam de ‘rust’ gelukkig weer wat terug in onze ploeg. De spits werd uitstekend aan banden gelegd door onze ‘Roomster’ en het middenveld kreeg met name door de doorgeschoven Nienke de bal weer vaker in onze ploeg.

Carmel kon hierdoor een wat vrijere rol krijgen en was vandaag vastberaden om te gaan scoren. Na een paar goede aanvallen (over en weer) lag de bal via een mooi afstand schot in het doel 0-1, voor Bunnik uiteraard. In de pauze was er gelukkig wat ruimte om te coachen en de ploeg ervan te overtuigen dat zij met 10 en wij met 11 + wissel de langste adem zouden hebben. Gelukkig waren er de 2e helft weer gewoon grensrechters en leek het iets meer op een normale wedstrijd.

Schoten van ons op de paal en 2x de lat, flinke overtredingen waren nodig om nieuwe, supersnelle spits Kim (nog nooit eerder gevoetbald) af te stoppen. Dit alles zorgde er voor dat het nog even spannend bleef. Tot Carmel het welletjes vond en van de linkerzijkant de bal met gevoel en kracht over de keeper heen schoot. 0-2.

3 punten in de tas en snel naar huis, kijken wat Hercules tegen Hoogland is geworden; 3-3! Dus over Hercules heen op een mooie 3e plaats. Zondag tegen de nummer 2, uit bij Domstad, hopelijk wel weer met een ‘normale’ scheidsrechter, kunnen we weer een plekje klimmen maar laten we vooral nog even genieten van deze zwaarbevochten maar verdiende overwinning, trots op dit team!

Woensdag 21 november spelen we een oefenwedstrijd in Odijk tegen een gemixed team uit ’t Goy. Aanvang 20.00 uur en ook wij hebben een aantal (jonge) spelers met roots in Odijk en Bunnik. Met het oog op een eventueel MO19 team een mooie kans om onze jongste spelers minuten te geven en wat ‘gastspelers’ uit te nodigen voor een lekker oefenpotje! De eerstvolgende thuiswedstrijd is 2 december om 10.00 uur in Bunnik, tegen Sporting 4!

 Supporters van harte welkom! Volg je ons al op Insta #bunnik_vrouwen2, erg leuke foto’s en filmpjes!

Sportieve groet

Hans

damesvoetbal

Meer Nieuws

15 april 2019
14 april 2019, stond met hoofdletters in mijn agenda genoteerd. We zouden die dag spelen in mijn eigen woonplaats, Cothen tegen mijn ‘oude’ club S.V.F. De punten zouden we zeker niet cadeau hebben gekregen, omdat veel van mijn oud speelsters natuurlijk, net als in de wedstrijd in Bunnik (die wij met 2-0) wonnen, een extra stapje zouden zetten.... Lees meer...
08 april 2019
Kom klaverjassen of jokeren op maandag 15 april! Er zijn weer vele (paas)prijzen te winnen en er is natuurlijk ook een loterij. Wij zijn er vanaf 19.30 uur. Prijs €3,50 (incl. koffie/thee). Je kunt voor een hele tafel inschrijven of aanschuiven bij een tafel die nog niet compleet is. Lees meer...
Zondag 31 maart, vroeg uit de veren want om half 10 vertrokken we naar Hercules vrouwen 1. En ja, gevoelsmatig nog een uurtje vroeger, maar eerlijk is eerlijk, iedereen stond keurig netjes op mij te wachten in Bunnik! Er was zelfs internationale belangstelling, want echtgenoot van Melanie (Recep) was vandaag ook van de partij om ons aan te moedigen... Lees meer...
25 maart 2019
Zondag 24 maart, mochten wij naar Elinkwijk in Utrecht. Vanwege de treurige gebeurtenis afgelopen week, hielden we voor de wedstrijd een minuut stilte. Vandaag het debuut van Melissa, die weer lekker terug is op het oude nest en ons teamaantal op 19 spelers brengt! Die hebben we overigens hard nodig, want door blessures en 2 zieken, hadden we vanda... Lees meer...
Vandaag AFC Quick op bezoek, hier hadden we nog wat recht te zetten (uit 3-1 verloren) dus dat beloofde een spannende pot te worden. Ook omdat zij 1 plaats onder ons stonden met 2 punten minder. Verli... Lees meer...
Een onstuimig weekend, dat is nog zachtjes uitgedrukt als we kijken naar de weersomstandigheden waaronder er gevoetbald moest worden. Vrouwen 1 trapte ’s ochtends af in Bunnik, waar naast een enorme... Lees meer...
Zondag 17 februari, competitie wedstrijd nummer 13, betekent dat we op de helft van de competitie zijn. Vorige week werd de uitwedstrijd tegen Schalkwijk afgelast en ook uitwedstrijden KVVA en Hercule... Lees meer...
Jorick Straatman, zoon van oud voorzitter SV Odijk Jeroen Straatman, tevens (oud)lid, is sportcoach van het jaar in Utrecht geworden. Daar is SV Odijk best trots op. Zie ook https://sportprijs-utrecht... Lees meer...
Woensdag 6 februari hebben we een wedstrijd gespeeld tegen Sporting ’70 Vr5. Deze wedstrijd stond eigenlijk op het programma voor afgelopen Zondag, maar de vrijdagavond daarvoor kregen we het verzoe... Lees meer...
Lijkt het je een uitdaging om jeugdspelers te trainen? En kan je daarbij je enthousiasme voor het spelletje overbrengen? Als het antwoord op beide vragen 'ja' is, dan is de cursus Juniorentrainer éch... Lees meer...
Voetbal ⚽️ SV Odijk steunt Sjors Sportief! Iedereen (meisjes/jongens) zijn van harte welkom om een keer GRATIS mee te trainen bij een van de gezelligste teams van SV Odijk. Wil jij een keer GRATIS... Lees meer...
Ja, u leest het goed, deze keer een WEEKverslag in plaats van het welkbekende wedstrijdverslag van onze Bunnik Vrouwen 2. Waarom? Om u een kijkje te geven wat er rondom dit vrouwenteam op dit moment a... Lees meer...
Al sinds 1 januari 2014 is de wettelijke leeftijdsgrens voor alcohol verhoogd van 16 naar 18 jaar. Dit houdt in dat in de kantine en/of op het sportcomplex van SV Odijk geen alcohol mag worden verkoch... Lees meer...
Hierbij de definitieve uitslag en eindstand na de poulewedstrijden. De finaledag wordt gehouden op zondag 24 februari 2019. Lees meer...
Goedendag lezers, hier schrijft uw Razende Reporter Hans van Wees. Afgelopen vrijdagavond werd ik, tijdens de 1e Club van 100 avond, door aanleiding van een prachtig compliment, gevraagd of ik weer ee... Lees meer...
Deze week hebben wij het project kunstgras-Odijk in onze ogen pas echt afgerond. Zoals wij bij de opening van het Jumbo kunstgrasveld beloofden zouden Sporthuis Bunnik en Reinaerde Groendiensten de ve... Lees meer...
Na een spannende beker-wedstrijd tegen Kampong (1e klasse) heeft het team van Odijk JO10-1 de winst naar zich toe getrokken. Waar het in de eerste helft alle kanten op ging en het nog niet duidelijk w... Lees meer...
Na een zeer spannende strijd is het de jongens van SV Odijk JO10-1 gelukt om de bekerwedstrijd tegen DEV Doorn in het voordeel van de thuisploeg te beslechten. Odijk begon aarzelend tegen deze, techni... Lees meer...
Een drukke week voor ons team, afgelopen Donderdag een oefenwedstrijd tegen ’t Goy, gevolgd door een fotoshoot op Zaterdag (promotie vrouwenvoetbal in de Krommerijnstreek) en Zondagochtend een door... Lees meer...
Afgelopen week kon er al gevierd worden dat het team JO19.1 kampioen is geworden in de Najaarscompetitie, deze week is het weer feest met nog twee huldigingen! Het team JO10.1 is overtuigend kampioen... Lees meer...
“Motto van vrouwen 2: Schiet ze tussen de palen!” Na het ‘debacle’ van vorige week bij Domstad, waar we overigens officieel protest hebben aangetekend bij de KNVB, nu weer een lekker thuisweds... Lees meer...
Verslag Domstad Majella VR1 – Bunnik VR2 Vandaag stond een zeer belangrijke wedstrijd op het programma, beide ploegen hebben 18 punten, waarbij tegenstander Domstad 7 wedstrijden nodig had en wij 8.... Lees meer...
Bij FC Odijk voetbalt JO10-1 na vandaag in een compleet nieuw tenue, uitgereikt door een nieuwe sponsor, IPLogic.nl - IT CONSULTANCY. Een bijzondere gebeurtenis voor dit team van 8 jongens. En ook dik... Lees meer...