We zijn bezig aan een goede reeks met ons team, in de wetenschap dat vandaag de nummer 1 en nummer 2 (500 meter verderop) tegen elkaar speelden, wellicht nog een plekje omhoog. Aangekomen bij Sporting, bleek al snel dat zij maar 10 speelsters hadden, bij ons was de spoeling ook wat dun, o.a. door blessures bij 1 en 2, maar gelukkig wel 1 wissel.

Om kwart voor 12  was er nog steeds geen scheidsrechter en ook cornervlaggen waren er nog niet. Dus maar even naar de coach gestapt en gevraagd wat er aan de hand was. Er bleek geen scheidsrechter beschikbaar, maar omdat beide ploegen toch graag wilden voetballen, bood ik aan dan maar zelf de wedstrijd te fluiten. Beide teams dus gehandicapt aan de aftrap, Sporting een speelster minder maar met coach en Bunnik een speelster meer, maar zonder coach.

Tegen 10 spelers spelen is niet bij voorbaat eenvoudig, zeker als die 10 ook nog eens aardig kunnen voetballen. Een boomlange en sterke laatste vrouw, een uitstekende midden/midden en prima spits, gaven ons al snel het gevoel dat dit geen ‘walkover’ zou worden vandaag. De eerste 20 minuten waren simpelweg voor Sporting, maar gaande de wedstrijd, kwam de ‘rust’ gelukkig weer wat terug in onze ploeg. De spits werd uitstekend aan banden gelegd door onze ‘Roomster’ en het middenveld kreeg met name door de doorgeschoven Nienke de bal weer vaker in onze ploeg.

Carmel kon hierdoor een wat vrijere rol krijgen en was vandaag vastberaden om te gaan scoren. Na een paar goede aanvallen (over en weer) lag de bal via een mooi afstand schot in het doel 0-1, voor Bunnik uiteraard. In de pauze was er gelukkig wat ruimte om te coachen en de ploeg ervan te overtuigen dat zij met 10 en wij met 11 + wissel de langste adem zouden hebben. Gelukkig waren er de 2e helft weer gewoon grensrechters en leek het iets meer op een normale wedstrijd.

Schoten van ons op de paal en 2x de lat, flinke overtredingen waren nodig om nieuwe, supersnelle spits Kim (nog nooit eerder gevoetbald) af te stoppen. Dit alles zorgde er voor dat het nog even spannend bleef. Tot Carmel het welletjes vond en van de linkerzijkant de bal met gevoel en kracht over de keeper heen schoot. 0-2.

3 punten in de tas en snel naar huis, kijken wat Hercules tegen Hoogland is geworden; 3-3! Dus over Hercules heen op een mooie 3e plaats. Zondag tegen de nummer 2, uit bij Domstad, hopelijk wel weer met een ‘normale’ scheidsrechter, kunnen we weer een plekje klimmen maar laten we vooral nog even genieten van deze zwaarbevochten maar verdiende overwinning, trots op dit team!

Woensdag 21 november spelen we een oefenwedstrijd in Odijk tegen een gemixed team uit ’t Goy. Aanvang 20.00 uur en ook wij hebben een aantal (jonge) spelers met roots in Odijk en Bunnik. Met het oog op een eventueel MO19 team een mooie kans om onze jongste spelers minuten te geven en wat ‘gastspelers’ uit te nodigen voor een lekker oefenpotje! De eerstvolgende thuiswedstrijd is 2 december om 10.00 uur in Bunnik, tegen Sporting 4!

 Supporters van harte welkom! Volg je ons al op Insta #bunnik_vrouwen2, erg leuke foto’s en filmpjes!

Sportieve groet

Hans

damesvoetbal

Meer Nieuws

Na een zeer spannende strijd is het de jongens van SV Odijk JO10-1 gelukt om de bekerwedstrijd tegen DEV Doorn in het voordeel van de thuisploeg te beslechten. Odijk begon aarzelend tegen deze, technisch, sterke tegenstander. Onze jongens waren nerveus en merkten al vlug dat dit geen makkelijke wedstrijd zou gaan worden. Toch kwam Odijk halverwege... Lees meer...
Kom klaverjassen of jokeren op vrijdag 28 december! Er zijn weer vele (oliebollen)prijzen te winnen en er is natuurlijk ook een loterij. Wij zijn er vanaf 19.30 uur. Prijs €3,50 (incl. koffie/thee). Je kunt voor een hele tafel inschrijven of aanschuiven bij een tafel die nog niet compleet is. Lees meer...
Een drukke week voor ons team, afgelopen Donderdag een oefenwedstrijd tegen ’t Goy, gevolgd door een fotoshoot op Zaterdag (promotie vrouwenvoetbal in de Krommerijnstreek) en Zondagochtend een door ons team georganiseerde brunch met 9!! Mensen van het bestuur van SV Odijk en Bunnik ’73. Als voorafje hadden ook nog een mooie wedstrijd van Vrouwe... Lees meer...
Afgelopen week kon er al gevierd worden dat het team JO19.1 kampioen is geworden in de Najaarscompetitie, deze week is het weer feest met nog twee huldigingen! Het team JO10.1 is overtuigend kampioen geworden in hun klasse, alle wedstrijden ongeslagen. Een prestatie van formaat, dus na de winterstop gaan zij een klasse hoger een zelfde resultaat pr... Lees meer...
“Motto van vrouwen 2: Schiet ze tussen de palen!” Na het ‘debacle’ van vorige week bij Domstad, waar we overigens officieel protest hebben aangetekend bij de KNVB, nu weer een lekker thuisweds... Lees meer...
Verslag Domstad Majella VR1 – Bunnik VR2 Vandaag stond een zeer belangrijke wedstrijd op het programma, beide ploegen hebben 18 punten, waarbij tegenstander Domstad 7 wedstrijden nodig had en wij 8.... Lees meer...
Bij FC Odijk voetbalt JO10-1 na vandaag in een compleet nieuw tenue, uitgereikt door een nieuwe sponsor, IPLogic.nl - IT CONSULTANCY. Een bijzondere gebeurtenis voor dit team van 8 jongens. En ook dik... Lees meer...
Deelnemers aan de wekelijkse kaartavond bij SV Odijk zijn twee dagen uit gegaan. Met een touringcar naar een hotel in Almen bij Zutphen. Het werd een grote verrassingstocht zowel in het hotel als onde... Lees meer...
Wedstrijdverslag SVO Krommerijn Stars – ’t Goy MO17/19/VR1 mix Woensdagavond 21 november stond een bijzondere oefenwedstrijd gepland in Odijk. Onze eigen Odijk meiden, momenteel ondergebracht bij... Lees meer...
Lustrumkaartavond - Maandag 19 november om 20.00 uur (inschrijving vanaf 19.30 uur) Kom je ook gezellig klaverjassen of jokeren bij de Lustrumkaartavond in de kantine van SV Odijk? Er zijn vele prijze... Lees meer...
Competitie wedstrijd nummer 7 van dit seizoen, zo langzaam aan wordt duidelijk wie er bovenin meedraaien en winst zou ons steviger in de top 5 plaatsen. Op papier zou dat moeten lukken tegen Zwaluwen,... Lees meer...
Vanmiddag, 4 november, een echte vrouwen voetbalmiddag. Met maar liefst 2 belangrijke thuiswedstrijden voor Bunnik. Allereerst was daar de wedstrijd voor Bunnik vrouwen 1, net gepromoveerd naar de 2e... Lees meer...
Supergewone Mensen Gezocht is een campagne van Pleegzorg Nederland, met als doel om nieuwe pleegouders te werven. Lees hier waarom. SV Odijk werkt graag mee aan ‘doneer je sporthek’. Meer informat... Lees meer...
Ondanks de wintertijd, voelde het vandaag nog steeds erg vroeg, half 11 stonden we op het veld in Amersfoort, onze 2 geblesseerde speelsters die ons kwamen aanmoedigen (Tessa en Sam) waren nog niet he... Lees meer...
Helaas zitten we niet meer in de beker, dus afgelopen weekend voor de meeste van ons geen voetbal. Ella en Mayon waren echter gevraagd voor Vrouwen 1 van Bunnik en zij mochten mee naar Wormer waar hel... Lees meer...
Het op de been brengen van een vrouwenteam en vooral houden is voor kleinere verenigingen een grote uitdaging, deze week lees je in ’t Groentje/Bunniks Nieuws over de manier waarop Bunnik en Odijk d... Lees meer...
De 3e competitie wedstrijd, thuis tegen gedeelde nummer 1 Hoogland VR3. Ook dit team had beide vorige wedstrijden gewonnen, met een indrukwekkend doelsaldo (13 voor en 1 tegen) Op doelsaldo dus op ple... Lees meer...
Ook dit jaar doet SV Odijk mee met de Grote Club Actie. Het levert onze vereniging namelijk al jaren een leuk extraatje op. Klik hier voor meer informatie. De boekjes met loten zijn uitgedeeld aan jeu... Lees meer...
Zondag 30 september, een uitwedstrijd op het programma tegen Kampong, onze ‘bijna buren’ in Kampong, we hadden wel met de fiets kunnen gaan zo dichtbij en vooral met dat heerlijk weer. Heel wat an... Lees meer...
Leden van de Rabobank kunnen SV Odijk steunen door op ons te stemmen tijdens de Rabobank Clubkas Campagne, want elke stem is geld waard. De opbrengst uit deze actie willen wij gebruiken voor de invest... Lees meer...
Beste lezers, onder de naam Bunnik Vrouwen 2, spelen wij deze competitie met een grote groep meiden van SV Odijk; Loïs, Carmel, Tessa, Michelle, Nienke, Ella en Sam speelden afgelopen seizoen nog in... Lees meer...
Vrijdag 16 november 2018 geeft Marco Kraats een fantastisch 10 jarig jubileum optreden met fantastische artiesten in Studio A12 in Bunnik. Hij roept SV Odijkers op hierbij aanwezig te zijn omdat het e... Lees meer...
Gisteren was de openingsdag 2018-2019. Vanaf 10.00 uur waren er volop activiteiten voor de jeugd met o.a. een springkussen, stormbaan en in de rust van het eerste latje trap door de jeugd. Vanaf 17.00... Lees meer...
SV Odijk is op zoek naar jou!!! Kom jij ons helpen? Klik op de volgende link voor een belangrijke boodschap voor jou: https://youtu.be/HbgxKGsNuBo. Bij SV Odijk zijn er de volgende vacatures: Scheidsr... Lees meer...