De eerste maanden van het jeugdbestuur zitten erop. We hebben intensieve maanden achter de rug en merken dat er veel werk in de vereniging zit. Velen van ons hebben ook nog andere petten op (leider en/of trainer van een jeugdteam). Toch zien we vooruitgang en betrokkenheid stijgen en we zijn ontzettend blij met de ouders die zich al hebben gemeld en zaken oppakken. Super! In dit nieuwsbericht staan we bij enkele zaken stil. Wij vergaderen momenteel iedere maand op de derde donderdag. Daarmee sluiten we weer aan op de vergadercyclus van het bestuur en kunnen van daaruit goed onderling afstemmen. Hopelijk merken jullie (spelers en ouders) ook dat we aan de slag zijn. Wij krijgen een zodanig beeld dat we ook een plan kunnen maken hoe we het seizoen 2020-2021 willen gaan vormgeven.

Technische commissie (Camiel en Chris)

De technische commissie werkt momenteel aan een technisch beleidsplan. Ook heeft de technische commissie een avond georganiseerd voor trainers waarbij uitleg gegeven is in de trainingsmethodiek die we vanuit SV Odijk willen uitdragen. Daarnaast is er een inventarisatie geweest onder de trainers van de jeugdteams t.a.v. de opleiding tot pupillenvoetbaltrainer. Vanuit die inventarisatie zullen in 2020 8 tot 9 trainers een opleiding gaan volgen. Daarnaast werkt de TC al aan de eerste voorbereidingen voor de indeling in seizoen 2020-2021.

Activiteiten (Winfried)

We zijn ontzettend blij dat we ouders gevonden hebben die de coördinatie van een activiteit voor hun rekening willen nemen. Deze ouders zijn:

Linda Vis (pietentraining), Saskia Mensonides en Marjon Berckmans (startdag), Mark Fleuren (slotdag). Daarnaast hebben nog diverse ouders zich opgegeven als ouder die zich voor een activiteit op de dag wil inzetten. Ben jij ook zo’n ouder? Neem dan contact met ons op via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of spreek ons aan op een zaterdag! Er heeft zich een ouder gemeld die weer nieuw leven in de toernooicommissie wil blazen en daar zoeken we met name nog twee personen voor.

Daarnaast zijn we trots op het feit dat we in de kalender van SV Odijk weer activiteiten hebben. Voor de jeugd is er de 28e december weer een zaalvoetbaltoernooi. Doe jij of doet je zoon/dochter hier ook weer aan mee?

Vanuit de vrijwilligerscoördinatie (Rocco)

We hebben voor de begeleiding van ouders bij de ochtendbardiensten en de verenigingsvertegenwoordigersdiensten (VV-diensten) begeleiding kunnen organiseren. We zijn dan ook heel blij met de aanmeldingen van de volgende ouders: Gert van Veldhuisen, Bianca Coenen, Abdel El Ouakili en Angelique Zwart. Sinds de herfstvakantie begeleiden zij de vroegste groep bij de opstart en hebben de barinstructie inmiddels verder geactualiseerd. Deze groep komt op 21 december weer bij elkaar om de eerste twee maanden te evalueren en eerste vervolgstappen te zetten. Wim Hendrikx, die al iets langer heel veel voor de club doet, heeft daarmee weer meer mensen om zich heen! Ben jij ook geinteresseerd in barwerk en het verder ontwikkelen daarvan? Neem contact op met Rocco via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .

De VV-diensten starten nu met begeleiding vanaf 08.00 – 09.00 uur. De opstartbegeleiders zijn: Hans van Wees, Wil Muts en Herbert van Petersen. Jan van der Horst, vader van Naomi, heeft zich inmiddels aangemeld om eens per maand een volledige ochtenddienst te draaien. Fijn Jan, dank je wel!

Pietentraining voor de jongste jeugd

Op dinsdag 26 november vond er bij de training van de JO8 – JO10 een pietentraining plaats. Sinterklaas was onze jongste jeugd niet vergeten en zorgde voor een actieve afvaardiging van de pieten! Dank je wel Linda voor alle voorbereidingen van deze bijzondere training voor onze jongste jeugd.

Foto jeugd sint 13b9a  

Hier staan de pieten, zenuwachtig voor hun opstelling voorafgaand aan de training in de kleedkamer bij SV Odijk!

Gert Kruys Academy op zondagochtend

Vanuit het jeugdbestuur faciliteren we de Gert Kruys Academy bij SV Odijk. Deze samenwerking kwam midden in de zomer tot stand en heeft geleid tot twee trainingssessies (8 trainingen en een vervolgsessie van 5 trainingen). Inmiddels hebben Gert en zijn vriendin Sandra zelfs een huis gevonden in Odijk en zijn dorpsgenoten geworden. Hoe leuk is dat! We hebben met Gert en Sandra een tussenevaluatie gedaan. Dit leidt ertoe dat zij ook de tweede helft van het seizoen de voetbalacademy bij ons gaan houden. De start van een nieuwe serie van 8 trainingen is op zondag 1 maart en loopt tot en met 25 april (zondag 8 maart is er dan geen training). Ben jij geïnteresseerd, of is je kind geïnteresseerd in een extra training op zondag, van 10.00 – 11.15 uur bij SV Odijk? Neem dan contact op met Sandra via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..  

Namens het jeugdbestuur wensen wij jullie hele fijne kerstdagen en een gezond en voorspoedig 2020 toe.

Meer Nieuws

17 september 2020
Beste voetbalvriend, Jaarlijks wordt er een Algemene Leden Vergadering (ALV) uitgeschreven voor alle leden van SV Odijk. Het bestuur van SV Odijk hecht veel waarde aan deze vergadering en nodigt je bij deze dan ook van harte uit om de ALV bij te wonen. Het bestuur zal terugblikken op het afgelopen seizoen en de leden meenemen in de plannen voor de... Lees meer...
Zaterdag 19 september start de landelijke lotenverkoop van de Grote Clubactie. Ook wij doen mee en we willen natuurlijk zoveel mogelijk loten verkopen. Dit jaar zetten we ons in voor om meer dan 1.000 loten te verkopen (vorig jaar net geen 1.000 gehaald). Een lot kost €3,-, waarvan 80% (dus €2,40 per lot) direct naar onze clubkas gaat. Verantwo... Lees meer...
Beste leden van SV Odijk, Terwijl we nog in de laatste week van de schoolvakantie zitten, starten we alweer met beker- en competitiewedstrijden. We gaan een bijzonder seizoen tegemoet, met de maatregelen van corona. Toch hopen we dat iedereen terug kan kijken op een goede vakantie zodat we fit en gezond de komende periode tegemoet gaan. Het bestuur... Lees meer...
Hieronder vind je een selectie van de meest gestelde vragen over de SV Odijk-pas / SV Odijk- betaalapp. Staat je vraag er niet tussen? Mail dan naar secretaris@sv-odijk.nl. Wat is mijn voordeel als ik betaal met de SV Odijk-pas? Wanneer je betaalt met de SV-Odijk-pas krijg je 3% korting op elke bestelling! Hoe kom ik aan de SV Odijk-pas? Deze koop... Lees meer...
Vanwege de Coronacrisis kon de Klaverjascompetitie van SV Odijk, welke loopt van september tot mei, niet door gaan. Elk jaar in mei is er ook een grootse prijsuitreiking. Dit jaar waren dat 45 prijswi... Lees meer...
Beste leden, Afgelopen woensdag is duidelijk geworden dat er verdere versoepelingen t.a.v. corona mogelijk zijn. Donderdag 25 juni heeft het bestuur hierover vergaderd. In dit bericht nemen we jullie... Lees meer...
Zomervakantie 2020: Nav een, onder de trainers, gehouden enquête over de zomervakantie in relatie tot de trainingen heeft het jeugdbestuur een besluit genomen om na donderdag 16 juli 2020 te stoppen... Lees meer...
Helaas heeft dit seizoen korter geduurd dan we met z’n allen hadden gehoopt. Voor de corona stop hebben we een heel leuk seizoen gekend met veel mooie (voetbal)momenten. Wat betreft de inzet van vri... Lees meer...
Afgelopen zondag was RTV Utrecht op bezoek op onze club en de training van de Gert Kruys Academy. Lees hier het volledige verslag! Lees meer...
Woorden schieten tekort. Anton Verweij is op 3 april 2020 overleden. Anton is jarenlang bestuurslid van SV Odijk geweest en was verantwoordelijk voor het seniorenbeleid . Daarnaast is hij jarenlang le... Lees meer...
Afgelopen woensdagavond speelde Odijk 2 de wedstrijd tegen DVSU voor de bekercompetitie. Op een koud veld werd om elke meter gestreden. Odijk begon goed, met een aantal mooi uitgespeelde kansen. Het v... Lees meer...
Nadat Co Peek zijn vertrek aankondigde bij SV Odijk is het bestuur op zoek gegaan naar een nieuwe hoofdtrainer. En met succes! Rocco van Vliet en Marius Rutting zijn aangesteld om aan de slag te gaan... Lees meer...
December Zaalvoetbaltoernooi Op zaterdag 28 december was de gymzaal van Sporthal De Lindenhof voor de jeugd van Sv Odijk. Van ’s ochtends 09.00 uur tot ’s middags 16.00 uur hebben de jeugdleden ge... Lees meer...
Hoofdtrainer Co Peek van Voetbalvereniging SV Odijk heeft afgelopen week zijn vertrek aangekondigd bij de selectie, staf en het bestuur van SV Odijk. De reden ‘Co Peek vindt dat na 3 jaar het tijd w... Lees meer...
Het is zaterdagochtend, je bent onderweg met je kind naar SV Odijk. Je geniet van de geur van het gras en de kleedkamer en begint automatisch te pielen met de reserveballen. Langs de lijn is het gezel... Lees meer...
Zaterdag 14 december! Derby dag bij SV Odijk. Odijk - Bunnik op het programma met als start om 12.00 uur het 2e tegen Bunnik 4 (of naja 4e???). Het 2e wint met 2-1 en zet Odijk daarmee op 1-0 voor. Om... Lees meer...
Bij de bambino’s is zoals elk jaar de start van het seizoen met een kleine groep spelers vanwege het doorschuiven van de meeste kinderen naar de O8. Inmiddels is er weer een leuke groep spelers die... Lees meer...
SV Odijk is trots op Winfried van Kouwen (organisatie) en alle lopers van SV Odijk omdat zij een super mooi bedrag voor de club hebben opgehaald. Super bedankt allemaal ook de mensen die hebben gedone... Lees meer...
Zaterdag 30 november was het dan zover, de nieuwe tenues voor onze JO19-1 werden uitgereikt voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen PVCV. Deze wedstrijd werd glansrijk gewonnen met 5-0, nadat de heren... Lees meer...
Aan het begin van dit voetbalseizoen valt er bij JO9-2 een ski taart te winnen door de eerste speler die aan het begin van de training kan laten zien dat hij minimaal tien keer kan hooghouden. Dit ble... Lees meer...
Op donderdagmiddag 24 oktober heeft kinderopvangorganisatie Kind & Co officieel het kunstgrasveld van voetbalvereniging SV Odijk in gebruik genomen voor de nieuwe buitenschoolse opvang BuitenSpel... Lees meer...
Ondanks dat het vandaag een beker wedstrijd was, was het devies duidelijk: winnen! Om op deze manier het eerste deel van het seizoen goed af te sluiten. Odijk 2 wist dat hen een pittig en fysiek duel... Lees meer...