De eerste maanden van het jeugdbestuur zitten erop. We hebben intensieve maanden achter de rug en merken dat er veel werk in de vereniging zit. Velen van ons hebben ook nog andere petten op (leider en/of trainer van een jeugdteam). Toch zien we vooruitgang en betrokkenheid stijgen en we zijn ontzettend blij met de ouders die zich al hebben gemeld en zaken oppakken. Super! In dit nieuwsbericht staan we bij enkele zaken stil. Wij vergaderen momenteel iedere maand op de derde donderdag. Daarmee sluiten we weer aan op de vergadercyclus van het bestuur en kunnen van daaruit goed onderling afstemmen. Hopelijk merken jullie (spelers en ouders) ook dat we aan de slag zijn. Wij krijgen een zodanig beeld dat we ook een plan kunnen maken hoe we het seizoen 2020-2021 willen gaan vormgeven.

Technische commissie (Camiel en Chris)

De technische commissie werkt momenteel aan een technisch beleidsplan. Ook heeft de technische commissie een avond georganiseerd voor trainers waarbij uitleg gegeven is in de trainingsmethodiek die we vanuit SV Odijk willen uitdragen. Daarnaast is er een inventarisatie geweest onder de trainers van de jeugdteams t.a.v. de opleiding tot pupillenvoetbaltrainer. Vanuit die inventarisatie zullen in 2020 8 tot 9 trainers een opleiding gaan volgen. Daarnaast werkt de TC al aan de eerste voorbereidingen voor de indeling in seizoen 2020-2021.

Activiteiten (Winfried)

We zijn ontzettend blij dat we ouders gevonden hebben die de coördinatie van een activiteit voor hun rekening willen nemen. Deze ouders zijn:

Linda Vis (pietentraining), Saskia Mensonides en Marjon Berckmans (startdag), Mark Fleuren (slotdag). Daarnaast hebben nog diverse ouders zich opgegeven als ouder die zich voor een activiteit op de dag wil inzetten. Ben jij ook zo’n ouder? Neem dan contact met ons op via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of spreek ons aan op een zaterdag! Er heeft zich een ouder gemeld die weer nieuw leven in de toernooicommissie wil blazen en daar zoeken we met name nog twee personen voor.

Daarnaast zijn we trots op het feit dat we in de kalender van SV Odijk weer activiteiten hebben. Voor de jeugd is er de 28e december weer een zaalvoetbaltoernooi. Doe jij of doet je zoon/dochter hier ook weer aan mee?

Vanuit de vrijwilligerscoördinatie (Rocco)

We hebben voor de begeleiding van ouders bij de ochtendbardiensten en de verenigingsvertegenwoordigersdiensten (VV-diensten) begeleiding kunnen organiseren. We zijn dan ook heel blij met de aanmeldingen van de volgende ouders: Gert van Veldhuisen, Bianca Coenen, Abdel El Ouakili en Angelique Zwart. Sinds de herfstvakantie begeleiden zij de vroegste groep bij de opstart en hebben de barinstructie inmiddels verder geactualiseerd. Deze groep komt op 21 december weer bij elkaar om de eerste twee maanden te evalueren en eerste vervolgstappen te zetten. Wim Hendrikx, die al iets langer heel veel voor de club doet, heeft daarmee weer meer mensen om zich heen! Ben jij ook geinteresseerd in barwerk en het verder ontwikkelen daarvan? Neem contact op met Rocco via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .

De VV-diensten starten nu met begeleiding vanaf 08.00 – 09.00 uur. De opstartbegeleiders zijn: Hans van Wees, Wil Muts en Herbert van Petersen. Jan van der Horst, vader van Naomi, heeft zich inmiddels aangemeld om eens per maand een volledige ochtenddienst te draaien. Fijn Jan, dank je wel!

Pietentraining voor de jongste jeugd

Op dinsdag 26 november vond er bij de training van de JO8 – JO10 een pietentraining plaats. Sinterklaas was onze jongste jeugd niet vergeten en zorgde voor een actieve afvaardiging van de pieten! Dank je wel Linda voor alle voorbereidingen van deze bijzondere training voor onze jongste jeugd.

Foto jeugd sint 13b9a  

Hier staan de pieten, zenuwachtig voor hun opstelling voorafgaand aan de training in de kleedkamer bij SV Odijk!

Gert Kruys Academy op zondagochtend

Vanuit het jeugdbestuur faciliteren we de Gert Kruys Academy bij SV Odijk. Deze samenwerking kwam midden in de zomer tot stand en heeft geleid tot twee trainingssessies (8 trainingen en een vervolgsessie van 5 trainingen). Inmiddels hebben Gert en zijn vriendin Sandra zelfs een huis gevonden in Odijk en zijn dorpsgenoten geworden. Hoe leuk is dat! We hebben met Gert en Sandra een tussenevaluatie gedaan. Dit leidt ertoe dat zij ook de tweede helft van het seizoen de voetbalacademy bij ons gaan houden. De start van een nieuwe serie van 8 trainingen is op zondag 1 maart en loopt tot en met 25 april (zondag 8 maart is er dan geen training). Ben jij geïnteresseerd, of is je kind geïnteresseerd in een extra training op zondag, van 10.00 – 11.15 uur bij SV Odijk? Neem dan contact op met Sandra via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..  

Namens het jeugdbestuur wensen wij jullie hele fijne kerstdagen en een gezond en voorspoedig 2020 toe.

Meer Nieuws

Afgelopen woensdagavond speelde Odijk 2 de wedstrijd tegen DVSU voor de bekercompetitie. Op een koud veld werd om elke meter gestreden. Odijk begon goed, met een aantal mooi uitgespeelde kansen. Het vizier stond helaas niet helemaal op scherp, waardoor alle kansen helaas werden gemist. Halverwege de eerste helft moest Odijk het initiatief laten aan... Lees meer...
Nadat Co Peek zijn vertrek aankondigde bij SV Odijk is het bestuur op zoek gegaan naar een nieuwe hoofdtrainer. En met succes! Rocco van Vliet en Marius Rutting zijn aangesteld om aan de slag te gaan met een ‘jong’ eerste elftal van SV Odijk. Rocco, 37 jaar en vanaf zijn 11e woonachtig in Odijk is vanaf dat moment ook begonnen met voetbal bij S... Lees meer...
24 januari 2020
December Zaalvoetbaltoernooi Op zaterdag 28 december was de gymzaal van Sporthal De Lindenhof voor de jeugd van Sv Odijk. Van ’s ochtends 09.00 uur tot ’s middags 16.00 uur hebben de jeugdleden gezaalvoetbald. Bij de JO8 tot en met de JO19 zat de sfeer er goed in. De kinderen werden verdeeld over de teams, zodat er een zo gelijkwaardig mogelijk... Lees meer...
Hoofdtrainer Co Peek van Voetbalvereniging SV Odijk heeft afgelopen week zijn vertrek aangekondigd bij de selectie, staf en het bestuur van SV Odijk. De reden ‘Co Peek vindt dat na 3 jaar het tijd wordt voor een andere trainer met nieuwe inzichten’. Co Peek is in seizoen 2017/2018 als hoofdtrainer door SV Odijk aangesteld voor het 1e herenteam... Lees meer...
Het is zaterdagochtend, je bent onderweg met je kind naar SV Odijk. Je geniet van de geur van het gras en de kleedkamer en begint automatisch te pielen met de reserveballen. Langs de lijn is het gezel... Lees meer...
Zaterdag 14 december! Derby dag bij SV Odijk. Odijk - Bunnik op het programma met als start om 12.00 uur het 2e tegen Bunnik 4 (of naja 4e???). Het 2e wint met 2-1 en zet Odijk daarmee op 1-0 voor. Om... Lees meer...
Bij de bambino’s is zoals elk jaar de start van het seizoen met een kleine groep spelers vanwege het doorschuiven van de meeste kinderen naar de O8. Inmiddels is er weer een leuke groep spelers die... Lees meer...
SV Odijk is trots op Winfried van Kouwen (organisatie) en alle lopers van SV Odijk omdat zij een super mooi bedrag voor de club hebben opgehaald. Super bedankt allemaal ook de mensen die hebben gedone... Lees meer...
Zaterdag 30 november was het dan zover, de nieuwe tenues voor onze JO19-1 werden uitgereikt voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen PVCV. Deze wedstrijd werd glansrijk gewonnen met 5-0, nadat de heren... Lees meer...
Aan het begin van dit voetbalseizoen valt er bij JO9-2 een ski taart te winnen door de eerste speler die aan het begin van de training kan laten zien dat hij minimaal tien keer kan hooghouden. Dit ble... Lees meer...
Op donderdagmiddag 24 oktober heeft kinderopvangorganisatie Kind & Co officieel het kunstgrasveld van voetbalvereniging SV Odijk in gebruik genomen voor de nieuwe buitenschoolse opvang BuitenSpel... Lees meer...
Ondanks dat het vandaag een beker wedstrijd was, was het devies duidelijk: winnen! Om op deze manier het eerste deel van het seizoen goed af te sluiten. Odijk 2 wist dat hen een pittig en fysiek duel... Lees meer...
Het is druk bij SV Odijk, sociale media, krantenartikelen en nu zelfs op televisie met een fantastische geldprijs voor onze mooie vereniging. In al dat positieve communicatie geweld, willen we toch he... Lees meer...
Een geselecteerd team heeft namens SV Odijk in het televisieprogramma Echt Waar?!, dat zaterdag 28 september werd uitgezonden op SBS6, 25.000 euro in de wacht gesleept. De opnames van het programma wa... Lees meer...
Met dank aan de O&A klaverjas-club van maandagavond heeft SV Odijk een bijdrage ad. 4.000 euro, van de kaarters ontvangen. Deze bijdrage is geïnvesteerd in nieuwe ballen voor de Jeugdteams van SV... Lees meer...
Donderdag 22 augustus is met een ferme handdruk de samenwerking tussen SV Odijk en de Gert Kruys academy bezegeld. Gert is geen onbekende in de voetbalwereld. Naast dat hij zelf prof speler was, geeft... Lees meer...
Na een gesprek van zes ouders met voorzitter Vincent de Wit op 11 juli hebben wij besloten om een nieuw jeugdbestuur te formeren. Gisteren, 18 juli, hebben we voor het eerst vergaderd. Wij zijn een gr... Lees meer...
OPROEP! Mieke Hilhorst (oud speelster van SV Odijk MB1) en Hans de Ligt (voorzitter SVO Krommerijnstreek) zoeken speelsters die ooit bij SV Odijk hebben gespeeld en zin hebben in een ouderwetse voetba... Lees meer...
Beste leden, vrijwilligers, sponsors en andere lezers. Het seizoen 2018-2019 zit er weer op, en de slotdag is geweest. Aanstaande zaterdag is er nog een laatste feestje voor de sponsoren en club van 1... Lees meer...
Beste leden, ouders van leden en andere SV Odijk supporters, Zaterdag aanstaande is alweer de slotdag van het seizoen. Wij zijn dit jaar wat laat met het aanleveren van het programma, omdat het voor o... Lees meer...