Helaas heeft dit seizoen korter geduurd dan we met z’n allen hadden gehoopt. Voor de corona stop hebben we een heel leuk seizoen gekend met veel mooie (voetbal)momenten. Wat betreft de inzet van vrijwilligers hebben met z’n allen mooie stappen gemaakt naar een nog betere, mooiere en gezelligere club! Om een paar voorbeelden te geven:

 • Goede bar- en vv bezetting door de ouders van alle jeugdteams. Bedankt alle ouders!
 • Bar hulp voor een betere begeleiding van de ouders.
 • VV opstart hulp voor een betere begeleiding van de ouders.
 • Verbeterde voorraad beheer en hygiëne achter de bar en keuken.
 • Uitbreiding assortiment in de ochtend (fruit, croissants, kaas stengels, etc..). Bedankt JUMBO de Kruijf!
 • Pupillen trainerscursus voor de oudertrainers in de jongste jeugd (zie hieronder).

Seizoen 2020-2021
Uiteraard zijn we alweer druk bezig met het volgende seizoen en ons streven is om deze positieve lijn verder door te trekken. Vele handen maken ligt werk en daarom hieronder een overzicht van functies die we aankomend seizoen (opnieuw) graag ingevuld willen zien worden en waar we jouw hulp voor willen vragen:

 • 1x per maand VV-er van de ochtend- of middagdienst
 • 1x per maand bardienst van de ochtend of de middagdienst
 • Bar- en/of VV ondersteuning
 • Coördinator onderbouw (Bambino’s t/m JO10)
 • Scheidsrechter coördinator jeugd. (Mogelijkheid om dit met 2 personen uit te voeren)
 • Jeugd scheidsrechters (alle leeftijden).
 • Lid vrijwilligers commissie.
 • Lid activiteiten commissie.
 • Materiaal beheer (mogelijkheid om dit met 2 personen uit te voeren)

Wil jij je graag inzetten voor de club maar sluiten de hierboven omschreven taken/functies niet aan bij jouw interesses of kennis, neem dan gerust contact op via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. zodat we de mogelijkheden kunnen bekijken! Ook als je meer wilt weten over een van de functies hierboven, neem dan contact met ons op!

Nieuwe groep betrokken leden/ouders voor BHV/EHBO op de club
Nadat we ouders hebben gevonden om begeleiding van VV en de start van de bardiensten op te pakken, is er nu ook een groepje ouders die gaat nadenken over en werken aan BHV/EHBO gerichte zaken. Bert Verdonk, die zijn sporen al heeft verdiend bij SV Odijk, heeft aangegeven dit thema op te pakken en goed in te richten. Hij zal dat samendoen met Diana van Steenbergen en Peter en Marjol Schurink. Fijn dat er op deze wijze weer aandacht aan dit aspect van de sportclub wordt besteed. Een van de eerste adviezen is om de AED naar buiten te plaatsen, met een buitenkast. We hebben inmiddels de buitenkast aangeschaft en zullen de AED deze zomer buiten plaatsen. 

Negen jeugdtrainers vanaf februari in opleiding tot pupillentrainer KNVB
Maar liefst negen ouders die nu al iedere week een jeugdelftal (tot en met JO12) trainen zijn begonnen met de opleiding tot pupillentrainer KNVB. Als gevolg van deze opleiding zullen er bij de start van het nieuwe seizoen, op de woensdagavond van 18.30 – 19.30 uur,  trainingen bij SV Odijk onder begeleiding van de KNVB gaan plaatsvinden. Wat merk jij of je kind hiervan? Via de trainer of leider van jouw team kan je kind benaderd worden voor een training of trainingswedstrijd op de woensdagavond. Deze trainers krijgen namelijk uitleg voor trainingen vanaf de JO8 tot en met de JO12. We vragen jullie hierbij dan ook om mee te werken aan de opleiding door je kind een keer op de woensdag te laten trainen! We wensen de trainers heel veel succes en plezier bij deze opleiding vanuit de KNVB.

Geen slotdag dit jaar
Het zal geen verrassing zijn, maar tegelijkertijd hebben we het nog niet gecommuniceerd. Corona maakt een gezamenlijk slot aan dit jaar niet mogelijk. Wel starten we met de voorbereidingen van de startdag. Ook daar zullen we rekening houden met verschillende corona scenario’s.

Samenwerking met Gert Kruys Academy (GKA)
Vorig jaar kwam in de zomer de samenwerking met Gert Kruys en zijn voetbalschool in korte tijd tot stand. Reden om in mei met elkaar te evalueren. Zowel SV Odijk als Gert Kruys en zijn Sandra zijn heel tevreden over de samenwerking. Dat was reden om onze samenwerking om te zetten in een samenwerkingsovereenkomst. De Academy gaat het komend jaar op zondag op ons terrein voetbaltrainingen voor de jeugd verzorgen. Ook zal Gert af en toe te zien zijn met een individuele training aan een jeugdig toptalent. Daarvoor in de plaats ontvangen jeugdleden van SV Odijk 10% korting op alle activiteiten van GKA. Gert zal daarnaast ook een keer onze jeugdtrainers trainen, vanuit het train de trainer concept. We zijn heel blij met deze samenwerking! Ben jij geïnteresseerd in de trainingen van Gert Kruys Academy? Meld je dan aan via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Er is zelfs nog een trainingsmogelijkheid van 21 juni tot en met 19 juli (een serie van vijf trainingen).

Meer Nieuws

17 september 2020
Beste voetbalvriend, Jaarlijks wordt er een Algemene Leden Vergadering (ALV) uitgeschreven voor alle leden van SV Odijk. Het bestuur van SV Odijk hecht veel waarde aan deze vergadering en nodigt je bij deze dan ook van harte uit om de ALV bij te wonen. Het bestuur zal terugblikken op het afgelopen seizoen en de leden meenemen in de plannen voor de... Lees meer...
Zaterdag 19 september start de landelijke lotenverkoop van de Grote Clubactie. Ook wij doen mee en we willen natuurlijk zoveel mogelijk loten verkopen. Dit jaar zetten we ons in voor om meer dan 1.000 loten te verkopen (vorig jaar net geen 1.000 gehaald). Een lot kost €3,-, waarvan 80% (dus €2,40 per lot) direct naar onze clubkas gaat. Verantwo... Lees meer...
Beste leden van SV Odijk, Terwijl we nog in de laatste week van de schoolvakantie zitten, starten we alweer met beker- en competitiewedstrijden. We gaan een bijzonder seizoen tegemoet, met de maatregelen van corona. Toch hopen we dat iedereen terug kan kijken op een goede vakantie zodat we fit en gezond de komende periode tegemoet gaan. Het bestuur... Lees meer...
Hieronder vind je een selectie van de meest gestelde vragen over de SV Odijk-pas / SV Odijk- betaalapp. Staat je vraag er niet tussen? Mail dan naar secretaris@sv-odijk.nl. Wat is mijn voordeel als ik betaal met de SV Odijk-pas? Wanneer je betaalt met de SV-Odijk-pas krijg je 3% korting op elke bestelling! Hoe kom ik aan de SV Odijk-pas? Deze koop... Lees meer...
Vanwege de Coronacrisis kon de Klaverjascompetitie van SV Odijk, welke loopt van september tot mei, niet door gaan. Elk jaar in mei is er ook een grootse prijsuitreiking. Dit jaar waren dat 45 prijswi... Lees meer...
Beste leden, Afgelopen woensdag is duidelijk geworden dat er verdere versoepelingen t.a.v. corona mogelijk zijn. Donderdag 25 juni heeft het bestuur hierover vergaderd. In dit bericht nemen we jullie... Lees meer...
Zomervakantie 2020: Nav een, onder de trainers, gehouden enquête over de zomervakantie in relatie tot de trainingen heeft het jeugdbestuur een besluit genomen om na donderdag 16 juli 2020 te stoppen... Lees meer...
Afgelopen zondag was RTV Utrecht op bezoek op onze club en de training van de Gert Kruys Academy. Lees hier het volledige verslag! Lees meer...
Woorden schieten tekort. Anton Verweij is op 3 april 2020 overleden. Anton is jarenlang bestuurslid van SV Odijk geweest en was verantwoordelijk voor het seniorenbeleid . Daarnaast is hij jarenlang le... Lees meer...
Afgelopen woensdagavond speelde Odijk 2 de wedstrijd tegen DVSU voor de bekercompetitie. Op een koud veld werd om elke meter gestreden. Odijk begon goed, met een aantal mooi uitgespeelde kansen. Het v... Lees meer...
Nadat Co Peek zijn vertrek aankondigde bij SV Odijk is het bestuur op zoek gegaan naar een nieuwe hoofdtrainer. En met succes! Rocco van Vliet en Marius Rutting zijn aangesteld om aan de slag te gaan... Lees meer...
December Zaalvoetbaltoernooi Op zaterdag 28 december was de gymzaal van Sporthal De Lindenhof voor de jeugd van Sv Odijk. Van ’s ochtends 09.00 uur tot ’s middags 16.00 uur hebben de jeugdleden ge... Lees meer...
Hoofdtrainer Co Peek van Voetbalvereniging SV Odijk heeft afgelopen week zijn vertrek aangekondigd bij de selectie, staf en het bestuur van SV Odijk. De reden ‘Co Peek vindt dat na 3 jaar het tijd w... Lees meer...
Het is zaterdagochtend, je bent onderweg met je kind naar SV Odijk. Je geniet van de geur van het gras en de kleedkamer en begint automatisch te pielen met de reserveballen. Langs de lijn is het gezel... Lees meer...
Zaterdag 14 december! Derby dag bij SV Odijk. Odijk - Bunnik op het programma met als start om 12.00 uur het 2e tegen Bunnik 4 (of naja 4e???). Het 2e wint met 2-1 en zet Odijk daarmee op 1-0 voor. Om... Lees meer...
De eerste maanden van het jeugdbestuur zitten erop. We hebben intensieve maanden achter de rug en merken dat er veel werk in de vereniging zit. Velen van ons hebben ook nog andere petten op (leider en... Lees meer...
Bij de bambino’s is zoals elk jaar de start van het seizoen met een kleine groep spelers vanwege het doorschuiven van de meeste kinderen naar de O8. Inmiddels is er weer een leuke groep spelers die... Lees meer...
SV Odijk is trots op Winfried van Kouwen (organisatie) en alle lopers van SV Odijk omdat zij een super mooi bedrag voor de club hebben opgehaald. Super bedankt allemaal ook de mensen die hebben gedone... Lees meer...
Zaterdag 30 november was het dan zover, de nieuwe tenues voor onze JO19-1 werden uitgereikt voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen PVCV. Deze wedstrijd werd glansrijk gewonnen met 5-0, nadat de heren... Lees meer...
Aan het begin van dit voetbalseizoen valt er bij JO9-2 een ski taart te winnen door de eerste speler die aan het begin van de training kan laten zien dat hij minimaal tien keer kan hooghouden. Dit ble... Lees meer...
Op donderdagmiddag 24 oktober heeft kinderopvangorganisatie Kind & Co officieel het kunstgrasveld van voetbalvereniging SV Odijk in gebruik genomen voor de nieuwe buitenschoolse opvang BuitenSpel... Lees meer...
Ondanks dat het vandaag een beker wedstrijd was, was het devies duidelijk: winnen! Om op deze manier het eerste deel van het seizoen goed af te sluiten. Odijk 2 wist dat hen een pittig en fysiek duel... Lees meer...