Beste leden van SV Odijk,

Terwijl we nog in de laatste week van de schoolvakantie zitten, starten we alweer met beker- en competitiewedstrijden. We gaan een bijzonder seizoen tegemoet, met de maatregelen van corona. Toch hopen we dat iedereen terug kan kijken op een goede vakantie zodat we fit en gezond de komende periode tegemoet gaan. Het bestuur heeft alweer vergaderd en verdere maatregelen t.a.v. corona getroffen. In dit bericht vinden jullie meer informatie over de start van het seizoen met coronamaatregelen, de aangepaste startdag op 5 september, de SV Odijk voetbalplaatjesactie met diverse sponsoren, de volgende stap naar 0 op de meter (komst van LED-verlichting op het kunstgrasveld) en een nieuwe bordsponsor voor SV Odijk: Slagerij Boelhouder.

Start van het nieuwe seizoen met coronamaatregelen
Het nieuwe seizoen starten we met een grote hoeveelheid maatregelen. Zo hebben we een routing op het terrein gemaakt, hebben we markeringen langs een deel van veld 1, 2 en 3 gemaakt waar je mag staan. Daarnaast is er een routing in de kantine, met daarbij een maximum aantal zitplaatsen. Zorg ervoor dat je op alle weersomstandigheden bent gekleed, want schuilen in de kantine of op het terras is niet mogelijk op zaterdagen! We starten met een minimale bezetting achter de bar. De drank zal zoveel als mogelijk met flesjes worden uitgegeven en dienen door jou weer ingeleverd te worden. We starten met minimale keuze vanuit de keuken. Na twee zaterdagen (29 augustus en 5 september) zullen we evalueren en vervolgbeleid maken. Ten aanzien van de kleedkamers mag de jeugd gebruik maken van de kleedkamers, echter met minimale begeleiding van de ouders. We raden de jeugdteams aan om al aangekleed naar de wedstrijd te komen en zoveel als mogelijk is thuis te douchen. Senioren zullen zich moeten houden aan het maximum aantal zitplaatsen per kleedkamer. Zij dienen rekening te houden met twee shifts om zich in onze kleedkamers om te kleden. Per kleedkamer staan maximum aantallen zitplaatsen voor senioren aangegeven. Voor alle coronaprotocollen, klik hier.

Aangepaste startdag op 5 september als gevolg van corona
Op 5 september bestaat onze startdag slechts uit twee elementen, te weten: het maken van teamfoto’s en individuele foto’s van onze voetballende leden en het gesprek met het jeugdbestuur en de ouders. Dit in verband met het SV Odijk/SVO Krommerijnstreek voetbalplaatjesboek! Wil jij niet dat je kind op de foto komt vanwege privacy-overwegingen, meld je dan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Dan zorgen wij ervoor dat jouw kind niet op de foto’s terecht komt en daarmee ook niet vereeuwigd wordt in het voetbalplaatjesboek. Vermeld duidelijk de naam van je kind en het team waarin hij/zij voetbalt. Graag vertelt het jeugdbestuur waar zij mee bezig is en waar ze hulp bij kunnen gebruiken. We vragen jullie om met 1 ouder per kind te komen op het tijdstip dat het team op de foto gaat. Het jeugdbestuur praat graag zo’n 20 minuten met ouders van een team. Dat zullen we bij goed weer buiten doen, bij slecht weer conform de coronamaatregelen binnen in de kantine.

SV Odijk/SVO Krommerijnstreek voetbalplaatjesactie
Jawel: gebaseerd op de voetbalplaatjes van Panini werkt een heel team van SVO Krommerijnstreek en SV Odijk Voetbal aan een heus voetbalplaatjesboek. We krijgen dit alleen voor elkaar met behulp van onze trouwe sponsoren en onze hoofdsponsor Jumbo. In het seizoen 2020-2021 kunnen we allemaal door aankopen te doen, sparen voor de voetbalplaatjes. We zijn ervan overtuigd dat een compleet voetbalplaatjesboek van onschatbare waarde gaat worden, een echt collectors item! Later dit jaar volgt er meer informatie. Op 5 september maken we voor dit grote project alle foto’s!

SV Odijk gaat voor duurzaam!
Het bestuur is bezig met Sporthuis Bunnik om na de zonnepanelen verder te verduurzamen aan de hand van LED-verlichting. Dit sportjaar zullen wij de overstap maken op LED-verlichting, wat al snel een besparing kan opleveren tot wel 80%! Hier zijn wij uiteraard heel blij mee en is een volgende stap in het verder toekomst bestendig maken van onze club. Wij komen hierop terug, zodra hier een volgende stap in gaat worden gezet.

Facturatie contributie 2020/2021
Aangezien het seizoen weer gestart is, zal ook zoals gebruikelijk binnenkort de contributie weer gefactureerd worden. Ook dit jaar maken wij gebruik van ClubCollect, en zal de factuur per mail en/of sms naar de leden verstuurd worden. Je kunt de factuur binnen 2 weken verwachten. Indien je hierover vragen hebt, kun je deze stellen via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of kijken op https://svodijk.nl/club/lidmaatschap/algemene-informatie.

Badlakens SV Odijk
Aan het einde van het afgelopen voetbalseizoen is aan de vrijwilligers als bedankje voor alle hulp een SV Odijk badlaken uitgedeeld. Voor andere geïnteresseerden is dit collectors-item ook nog te verkrijgen, hiervoor kun je een mail sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Ook zullen ze in de kantine te verkrijgen zijn, hier kunt je aan de bar vragen om meer informatie over hoe deze aan te schaffen is.

Nieuwe bordsponsor: Slagerij Boelhouder
Met trots presenteren we ook deze nieuwsbrief een nieuwe bordsponsor. We zijn blij onze lokale slager Richard Boelhouder als nieuwe sponsor te mogen begroeten. Jullie bezoeken hem toch ook voor een heerlijk stukje vlees? Klik hier voor meer info.

Meer Nieuws

Beste leden en/of ouders van leden SV Odijk, Voor de minor Sport & Economie (Hogeschool van Arnhem & Nijmegen ben ik (Niels Hendriksen) samen met twee medestudenten een vitaliteitsrapport voor SV Odijk aan het opstellen. Om SV Odijk zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn en om zoveel mogelijk informatie te krijgen, hebben wij een enquê... Lees meer...
Zaterdag 19 september start de landelijke lotenverkoop van de Grote Clubactie. Ook wij doen mee en we willen natuurlijk zoveel mogelijk loten verkopen. Dit jaar zetten we ons in voor om meer dan 1.000 loten te verkopen (vorig jaar net geen 1.000 gehaald). Een lot kost €3,-, waarvan 80% (dus €2,40 per lot) direct naar onze clubkas gaat. Verantwo... Lees meer...
Hieronder vind je een selectie van de meest gestelde vragen over de SV Odijk-pas / SV Odijk- betaalapp. Staat je vraag er niet tussen? Mail dan naar secretaris@sv-odijk.nl. Wat is mijn voordeel als ik betaal met de SV Odijk-pas? Wanneer je betaalt met de SV-Odijk-pas krijg je 3% korting op elke bestelling! Hoe kom ik aan de SV Odijk-pas? Deze koop... Lees meer...
31 augustus 2020
Vanwege de Coronacrisis kon de Klaverjascompetitie van SV Odijk, welke loopt van september tot mei, niet door gaan. Elk jaar in mei is er ook een grootse prijsuitreiking. Dit jaar waren dat 45 prijswinnaars! Omdat in september het nieuwe seizoen nog niet kan starten, zijn Roel, Lianda en Carin van de Klaverjascommissie de afgelopen weken op pad geg... Lees meer...
Uitgebreide coronaprotocollen SV Odijk (klik op onderstaande link): - SPELERS, OUDERS, BEZOEKERS & BEZOEKENDE CLUBS Lees meer...
Zomervakantie 2020: Nav een, onder de trainers, gehouden enquête over de zomervakantie in relatie tot de trainingen heeft het jeugdbestuur een besluit genomen om na donderdag 16 juli 2020 te stoppen... Lees meer...
Helaas heeft dit seizoen korter geduurd dan we met z’n allen hadden gehoopt. Voor de corona stop hebben we een heel leuk seizoen gekend met veel mooie (voetbal)momenten. Wat betreft de inzet van vri... Lees meer...
Afgelopen zondag was RTV Utrecht op bezoek op onze club en de training van de Gert Kruys Academy. Lees hier het volledige verslag! Lees meer...
Woorden schieten tekort. Anton Verweij is op 3 april 2020 overleden. Anton is jarenlang bestuurslid van SV Odijk geweest en was verantwoordelijk voor het seniorenbeleid . Daarnaast is hij jarenlang le... Lees meer...
Afgelopen woensdagavond speelde Odijk 2 de wedstrijd tegen DVSU voor de bekercompetitie. Op een koud veld werd om elke meter gestreden. Odijk begon goed, met een aantal mooi uitgespeelde kansen. Het v... Lees meer...
Nadat Co Peek zijn vertrek aankondigde bij SV Odijk is het bestuur op zoek gegaan naar een nieuwe hoofdtrainer. En met succes! Rocco van Vliet en Marius Rutting zijn aangesteld om aan de slag te gaan... Lees meer...
December Zaalvoetbaltoernooi Op zaterdag 28 december was de gymzaal van Sporthal De Lindenhof voor de jeugd van Sv Odijk. Van ’s ochtends 09.00 uur tot ’s middags 16.00 uur hebben de jeugdleden ge... Lees meer...
Hoofdtrainer Co Peek van Voetbalvereniging SV Odijk heeft afgelopen week zijn vertrek aangekondigd bij de selectie, staf en het bestuur van SV Odijk. De reden ‘Co Peek vindt dat na 3 jaar het tijd w... Lees meer...
Het is zaterdagochtend, je bent onderweg met je kind naar SV Odijk. Je geniet van de geur van het gras en de kleedkamer en begint automatisch te pielen met de reserveballen. Langs de lijn is het gezel... Lees meer...
Zaterdag 14 december! Derby dag bij SV Odijk. Odijk - Bunnik op het programma met als start om 12.00 uur het 2e tegen Bunnik 4 (of naja 4e???). Het 2e wint met 2-1 en zet Odijk daarmee op 1-0 voor. Om... Lees meer...
De eerste maanden van het jeugdbestuur zitten erop. We hebben intensieve maanden achter de rug en merken dat er veel werk in de vereniging zit. Velen van ons hebben ook nog andere petten op (leider en... Lees meer...
Bij de bambino’s is zoals elk jaar de start van het seizoen met een kleine groep spelers vanwege het doorschuiven van de meeste kinderen naar de O8. Inmiddels is er weer een leuke groep spelers die... Lees meer...
SV Odijk is trots op Winfried van Kouwen (organisatie) en alle lopers van SV Odijk omdat zij een super mooi bedrag voor de club hebben opgehaald. Super bedankt allemaal ook de mensen die hebben gedone... Lees meer...
Zaterdag 30 november was het dan zover, de nieuwe tenues voor onze JO19-1 werden uitgereikt voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen PVCV. Deze wedstrijd werd glansrijk gewonnen met 5-0, nadat de heren... Lees meer...
Aan het begin van dit voetbalseizoen valt er bij JO9-2 een ski taart te winnen door de eerste speler die aan het begin van de training kan laten zien dat hij minimaal tien keer kan hooghouden. Dit ble... Lees meer...
Op donderdagmiddag 24 oktober heeft kinderopvangorganisatie Kind & Co officieel het kunstgrasveld van voetbalvereniging SV Odijk in gebruik genomen voor de nieuwe buitenschoolse opvang BuitenSpel... Lees meer...
Ondanks dat het vandaag een beker wedstrijd was, was het devies duidelijk: winnen! Om op deze manier het eerste deel van het seizoen goed af te sluiten. Odijk 2 wist dat hen een pittig en fysiek duel... Lees meer...