Beste lid van SV Odijk,

Zoals jullie weten, hebben we de coronaregels zo goed mogelijk voor onze vrijwilligers, leden en bezoekers proberen in te regelen. Dat heeft er in de afgelopen periode gelukkig toe geleid dat wij als vereniging niet in teamverband zijn geraakt met groepsbesmetting. De regels die woensdag 4 november om 22.00 uur zijn ingegaan, hebben toch wel weer impact. De trainers van de senioren hebben daardoor ook besloten om de komende weken niet te trainen. Daarmee nemen de senioren ook hun maatschappelijke verantwoordelijkheid. Voor de jeugd geldt dat de trainingen doorgaan (behalve JO19, zij trainen al enige tijd niet meer). De jeugdteams hebben op zaterdag de mogelijkheid onderlinge wedstrijden te spelen. We hebben de teams in blokken van leeftijd gepland, zodat zij dit zelf kunnen organiseren. Betreft het de oudere jeugdteams, die op groot veld spelen, dan kunnen zij via het wedstrijdsecretariaat jeugd, veld 2 aanvragen. We zijn de trainers en leiders erg dankbaar voor al hun extra inzet voor onze jeugdleden in deze periode! 

In gesprek met het bestuur
Tijdens de bestuursvergadering van 4 november hebben we ervoor gekozen om deze coronaperiode te gebruiken om eens een (digitaal) gesprek te voeren. We zijn benieuwd welke ideeën jij hebt met de vereniging, of welke vragen je hebt naar ons als bestuur. Daarom organiseren we twee gespreksavonden digitaal, via Microsoft Teams, om eens open en zonder een agenda vooraf met elkaar te praten over SV Odijk. Op woensdag 18 november kun je met Vincent de Wit en Herbert van Petersen vanaf 20.00 tot 21.00/21.30 uur in gesprek. Op woensdag 25 november kun je dit doen met Michel van Roshum en Per Wagemakers. Wil jij meedoen, meldt je dan voor een van deze data aan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Na deze twee gespreksavonden evalueren we met het bestuur de interesse in deze open gesprekken en de inhoudelijke punten. We komen er in een nieuwsbrief in december bij jullie op terug. 

ALV
Voor oktober jl. stond de ALV gepland waarin wij als bestuur verantwoording zouden afleggen over het seizoen 19/20. Helaas is deze bijeenkomst door de coronaperikelen niet doorgegaan. Omdat wij deze vergadering als bestuur erg belangrijk vinden zijn wij nu aan het kijken naar wegen die wij kunnen bewandelen om de ALV binnenkort toch doorgang te laten vinden. Op dit moment zijn wij de online opties aan het bekijken. Wij laten het weten zodra wij hier een definitief besluit over hebben genomen. Het doel is om de ALV voor het eind van 2020 plaats te laten vinden.

Eventuele vragen omtrent corona en/of andere punten vernemen wij graag. Stay safe!

Met sportieve groet,

Het Bestuur

Meer Nieuws

Een nieuwe cyclus van 8 trainingen zal op zondag 15 november van start gaan. Extra techniek training met een hoge dosis plezier, SV Odijk beveelt de training van Gert en zijn staf van harte aan. De trainingen zijn op zondag van 10.00 uur tot 11.15 uur. Alle Corona-regels blijven tot nader order gelden dus een eigen bidon meenemen ,kiss & ride b... Lees meer...
Afgelopen maand is er een nieuwe voetbalkooi aangelegd voor onze jeugd, welke mede mogelijk is gemaakt door de Club van 100. Wij willen deze supporters bedanken en hopen ook dit jaar weer op hun steun, zodat we ook voor het komende jaar weer wat leuks kunnen bewerkstelligen voor de club! Mocht je nog lid willen worden van de Club van 100? Er zijn n... Lees meer...
11 november 2020
Voor Rabobank is een club zoveel méér dan een club. Daarom bieden zij clubs een steuntje in de rug. Ook wij deden dit jaar mee met Rabo ClubSupport. Met een heel mooi bestedingsdoel en een schitterend opgehaald bedrag. Bedankt voor alle stemmen! Bekijk hier de video die speciaal voor ons is gemaakt. Lees meer...
De huidige tijden zorgen ervoor dat onze inkomsten behoorlijk onder druk staan. Daarom zijn wij continu op zoek naar manieren om onze grootste kostenposten aan te pakken. Hierin zitten wij niet stil! Volgende stap richting "0 op de meter": LED-sportveldverlichting. Een mooie samenwerking tussen onze club, de Gemeente Bunnik en Twelve. Klik hier en... Lees meer...
Beste leden en/of ouders van leden SV Odijk, Voor de minor Sport & Economie (Hogeschool van Arnhem & Nijmegen ben ik (Niels Hendriksen) samen met twee medestudenten een vitaliteitsrapport voor... Lees meer...
Zaterdag 19 september start de landelijke lotenverkoop van de Grote Clubactie. Ook wij doen mee en we willen natuurlijk zoveel mogelijk loten verkopen. Dit jaar zetten we ons in voor om meer dan 1.000... Lees meer...
Hieronder vind je een selectie van de meest gestelde vragen over de SV Odijk-pas / SV Odijk- betaalapp. Staat je vraag er niet tussen? Mail dan naar secretaris@sv-odijk.nl. Wat is mijn voordeel als ik... Lees meer...
Vanwege de Coronacrisis kon de Klaverjascompetitie van SV Odijk, welke loopt van september tot mei, niet door gaan. Elk jaar in mei is er ook een grootse prijsuitreiking. Dit jaar waren dat 45 prijswi... Lees meer...
Uitgebreide coronaprotocollen SV Odijk (klik op onderstaande link): - SPELERS, OUDERS, BEZOEKERS & BEZOEKENDE CLUBS Lees meer...
Afgelopen zondag was RTV Utrecht op bezoek op onze club en de training van de Gert Kruys Academy. Lees hier het volledige verslag! Lees meer...
Woorden schieten tekort. Anton Verweij is op 3 april 2020 overleden. Anton is jarenlang bestuurslid van SV Odijk geweest en was verantwoordelijk voor het seniorenbeleid . Daarnaast is hij jarenlang le... Lees meer...
Afgelopen woensdagavond speelde Odijk 2 de wedstrijd tegen DVSU voor de bekercompetitie. Op een koud veld werd om elke meter gestreden. Odijk begon goed, met een aantal mooi uitgespeelde kansen. Het v... Lees meer...
Nadat Co Peek zijn vertrek aankondigde bij SV Odijk is het bestuur op zoek gegaan naar een nieuwe hoofdtrainer. En met succes! Rocco van Vliet en Marius Rutting zijn aangesteld om aan de slag te gaan... Lees meer...
Hoofdtrainer Co Peek van Voetbalvereniging SV Odijk heeft afgelopen week zijn vertrek aangekondigd bij de selectie, staf en het bestuur van SV Odijk. De reden ‘Co Peek vindt dat na 3 jaar het tijd w... Lees meer...
Het is zaterdagochtend, je bent onderweg met je kind naar SV Odijk. Je geniet van de geur van het gras en de kleedkamer en begint automatisch te pielen met de reserveballen. Langs de lijn is het gezel... Lees meer...
Zaterdag 14 december! Derby dag bij SV Odijk. Odijk - Bunnik op het programma met als start om 12.00 uur het 2e tegen Bunnik 4 (of naja 4e???). Het 2e wint met 2-1 en zet Odijk daarmee op 1-0 voor. Om... Lees meer...
Zaterdag 30 november was het dan zover, de nieuwe tenues voor onze JO19-1 werden uitgereikt voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen PVCV. Deze wedstrijd werd glansrijk gewonnen met 5-0, nadat de heren... Lees meer...
Aan het begin van dit voetbalseizoen valt er bij JO9-2 een ski taart te winnen door de eerste speler die aan het begin van de training kan laten zien dat hij minimaal tien keer kan hooghouden. Dit ble... Lees meer...
Op donderdagmiddag 24 oktober heeft kinderopvangorganisatie Kind & Co officieel het kunstgrasveld van voetbalvereniging SV Odijk in gebruik genomen voor de nieuwe buitenschoolse opvang BuitenSpel... Lees meer...
Ondanks dat het vandaag een beker wedstrijd was, was het devies duidelijk: winnen! Om op deze manier het eerste deel van het seizoen goed af te sluiten. Odijk 2 wist dat hen een pittig en fysiek duel... Lees meer...
Het is druk bij SV Odijk, sociale media, krantenartikelen en nu zelfs op televisie met een fantastische geldprijs voor onze mooie vereniging. In al dat positieve communicatie geweld, willen we toch he... Lees meer...
Een geselecteerd team heeft namens SV Odijk in het televisieprogramma Echt Waar?!, dat zaterdag 28 september werd uitgezonden op SBS6, 25.000 euro in de wacht gesleept. De opnames van het programma wa... Lees meer...