Beste lid van SV Odijk,

Zoals jullie weten, hebben we de coronaregels zo goed mogelijk voor onze vrijwilligers, leden en bezoekers proberen in te regelen. Dat heeft er in de afgelopen periode gelukkig toe geleid dat wij als vereniging niet in teamverband zijn geraakt met groepsbesmetting. De regels die woensdag 4 november om 22.00 uur zijn ingegaan, hebben toch wel weer impact. De trainers van de senioren hebben daardoor ook besloten om de komende weken niet te trainen. Daarmee nemen de senioren ook hun maatschappelijke verantwoordelijkheid. Voor de jeugd geldt dat de trainingen doorgaan (behalve JO19, zij trainen al enige tijd niet meer). De jeugdteams hebben op zaterdag de mogelijkheid onderlinge wedstrijden te spelen. We hebben de teams in blokken van leeftijd gepland, zodat zij dit zelf kunnen organiseren. Betreft het de oudere jeugdteams, die op groot veld spelen, dan kunnen zij via het wedstrijdsecretariaat jeugd, veld 2 aanvragen. We zijn de trainers en leiders erg dankbaar voor al hun extra inzet voor onze jeugdleden in deze periode! 

In gesprek met het bestuur
Tijdens de bestuursvergadering van 4 november hebben we ervoor gekozen om deze coronaperiode te gebruiken om eens een (digitaal) gesprek te voeren. We zijn benieuwd welke ideeën jij hebt met de vereniging, of welke vragen je hebt naar ons als bestuur. Daarom organiseren we twee gespreksavonden digitaal, via Microsoft Teams, om eens open en zonder een agenda vooraf met elkaar te praten over SV Odijk. Op woensdag 18 november kun je met Vincent de Wit en Herbert van Petersen vanaf 20.00 tot 21.00/21.30 uur in gesprek. Op woensdag 25 november kun je dit doen met Michel van Roshum en Per Wagemakers. Wil jij meedoen, meldt je dan voor een van deze data aan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Na deze twee gespreksavonden evalueren we met het bestuur de interesse in deze open gesprekken en de inhoudelijke punten. We komen er in een nieuwsbrief in december bij jullie op terug. 

ALV
Voor oktober jl. stond de ALV gepland waarin wij als bestuur verantwoording zouden afleggen over het seizoen 19/20. Helaas is deze bijeenkomst door de coronaperikelen niet doorgegaan. Omdat wij deze vergadering als bestuur erg belangrijk vinden zijn wij nu aan het kijken naar wegen die wij kunnen bewandelen om de ALV binnenkort toch doorgang te laten vinden. Op dit moment zijn wij de online opties aan het bekijken. Wij laten het weten zodra wij hier een definitief besluit over hebben genomen. Het doel is om de ALV voor het eind van 2020 plaats te laten vinden.

Eventuele vragen omtrent corona en/of andere punten vernemen wij graag. Stay safe!

Met sportieve groet,

Het Bestuur

Meer Nieuws

J. Gijsbertsen Onderhoud Dak- en Loodgieterswerk. Is al jaren sponsor van ons. Met ruim 17 jaar ervaring is dit familiebedrijf zeer vakbekwaam. De trouwe en tevreden klanten zijn daarvan het bewijs. Namens SV Odijk bedanken wij jullie in het vertrouwen in de club en om jullie hiervoor te bedanken zetten wij jullie graag via deze weg extra in het zo... Lees meer...
Afgelopen dinsdag 4 mei zijn de studenten van MBO Amersfoort begonnen met het project Walking Football. Het weer zat niet bepaald mee, maar dat weerhield de enthousiaste deelnemers niet om niet te komen voetballen. De sfeer was ontzettend gezellig. Op naar de volgende training. De trainingen vinden plaats iedere dinsdag van 11:00 tot 12:00. Wil je... Lees meer...
Het is weer mogelijk om een afspraak te maken bij de fysiotherapeut. Vanaf deze week zal Daniël weer één keer per week aanwezig zijn. Wij starten eenmalig op woensdag (19 mei). Hierna op donderdag van 19.00 tot 20.00 uur. De hygiënemaatregelen worden gevolgd. Neem een mondkapje mee, desinfecteer je handen bij binnenkomst en afspraak wordt vastg... Lees meer...
De Gert Kruys Academy is op zondag 25 april 2021 weer van start gegaan met een serie van 8 trainingen op de velden bij SV Odijk. Anderhalf uur techniektraining vol met plezier, fanatisme, samenwerking en nieuwe spelvormen. De leerzame trainingen zijn tussen 10 en 11.30 uur en zijn voor speciaal voor SV Odijk leden met 10% korting te volgen. Special... Lees meer...
Sinds zomer 2019 zijn wij met een nieuw jeugdbestuur bezig om de jeugd van SV Odijk naar een hoger plan te tillen. We zijn er trots op dat we de fundering stevig hebben neergezet en ook een eerste vis... Lees meer...
Beste leden, jeugdleden en ouders van jeugdleden van SV Odijk, Op zondag 7 maart heeft het bestuur besloten de vereniging voor de jeugd te sluiten. Dit deden we vanwege de melding van meerdere besmett... Lees meer...
Deze maand is de nieuwe LED-verlichting van Twelve Lighting op ons trainingsveld geïnstalleerd. LED-verlichting heeft een betere lichtopbrengst zodat er veiliger gesport kan worden. Daarnaast blijft... Lees meer...
Afgelopen weekend kregen de prijswinnaars van de wedstrijd rond het inzenden van het "favorieten elftal" hun prijs uitgereikt. Nogmaals gefeliciteerd! Wil je ook je eigen voetbalplaatje afgedrukt op A... Lees meer...
Wat een heftige tijd, iedereen in onze gemeenschap wordt op een of andere manier geraakt door dit vreselijke virus. Hoewel het voetbalseizoen zo langzamerhand als verloren beschouwd mag worden, willen... Lees meer...
De opbrengst van de Grote Clubactie is bekend! Een heel mooi bedrag van € 2.270,40 is opgehaald, wat ten goede zal komen aan de jeugd van onze club. Bedankt aan alle jeugdspelers die loten hebben ve... Lees meer...
Rodiko Benelux BV is leverancier van toegangsoplossingen. Wij helpen installateurs en projectmanagers graag om de best passende oplossing te creëren. Rodiko adviseert bij vraagstukken over toegangsop... Lees meer...
Eindelijk is het dan zover! Vanaf maandag 14 december kunnen we beginnen met sparen van de officiële SV Odijk voetbalplaatjes. Bij elke 10 euro aan boodschappen krijg je bij JUMBO de Meent Odijk een... Lees meer...
Afgelopen maand is er een nieuwe voetbalkooi aangelegd voor onze jeugd, welke mede mogelijk is gemaakt door de Club van 100. Wij willen deze supporters bedanken en hopen ook dit jaar weer op hun steun... Lees meer...
Voor Rabobank is een club zoveel méér dan een club. Daarom bieden zij clubs een steuntje in de rug. Ook wij deden dit jaar mee met Rabo ClubSupport. Met een heel mooi bestedingsdoel en een schittere... Lees meer...
De huidige tijden zorgen ervoor dat onze inkomsten behoorlijk onder druk staan. Daarom zijn wij continu op zoek naar manieren om onze grootste kostenposten aan te pakken. Hierin zitten wij niet stil!... Lees meer...
Beste leden en/of ouders van leden SV Odijk, Voor de minor Sport & Economie (Hogeschool van Arnhem & Nijmegen ben ik (Niels Hendriksen) samen met twee medestudenten een vitaliteitsrapport voor... Lees meer...
Zaterdag 19 september start de landelijke lotenverkoop van de Grote Clubactie. Ook wij doen mee en we willen natuurlijk zoveel mogelijk loten verkopen. Dit jaar zetten we ons in voor om meer dan 1.000... Lees meer...
Hieronder vind je een selectie van de meest gestelde vragen over de SV Odijk-pas / SV Odijk- betaalapp. Staat je vraag er niet tussen? Mail dan naar secretaris@sv-odijk.nl. Wat is mijn voordeel als ik... Lees meer...
Vanwege de Coronacrisis kon de Klaverjascompetitie van SV Odijk, welke loopt van september tot mei, niet door gaan. Elk jaar in mei is er ook een grootse prijsuitreiking. Dit jaar waren dat 45 prijswi... Lees meer...
Uitgebreide coronaprotocollen SV Odijk (klik op onderstaande link): - SPELERS, OUDERS, BEZOEKERS & BEZOEKENDE CLUBS Lees meer...
Afgelopen zondag was RTV Utrecht op bezoek op onze club en de training van de Gert Kruys Academy. Lees hier het volledige verslag! Lees meer...
Woorden schieten tekort. Anton Verweij is op 3 april 2020 overleden. Anton is jarenlang bestuurslid van SV Odijk geweest en was verantwoordelijk voor het seniorenbeleid . Daarnaast is hij jarenlang le... Lees meer...
Afgelopen woensdagavond speelde Odijk 2 de wedstrijd tegen DVSU voor de bekercompetitie. Op een koud veld werd om elke meter gestreden. Odijk begon goed, met een aantal mooi uitgespeelde kansen. Het v... Lees meer...