Coronaprotocol spelers, ouders, bezoekers en scheidsrechters SV Odijk

Coronaprotocol kantine

Beste leden,

Op vrijdag 28 mei 2021 heeft de overheid veel versoepelingen afgekondigd. Ze hebben een grote impact op onze samenleving en ook op SV Odijk. In deze nieuwsbrief nemen we jullie mee in onze besluiten en verdere stappen. Lees daarom deze nieuwsbrief goed door. Heb je naar aanleiding hiervan vragen t.a.v. je team, neem dan contact op met je leider/trainer. Heb je vragen over het coronabeleid van SV Odijk, zoek dan contact met Herbert van Petersen, corona coördinator, via 06-22 298 292 of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. In deze nieuwsbrief zeggen we eerst welke versoepelingen mogen. Daarna geven we aan wat ons beleid wordt op de vereniging.

Welke versoepelingen zijn afgekondigd door de overheid op vrijdag 28 mei?
De volgende versoepelingen zijn afgekondigd waar wij als vereniging mee te maken hebben:

  1. Senioren mogen weer volledig voetballen en ook onderlinge wedstrijden binnen de eigen vereniging zijn toegestaan;
  2. De jeugd (tot en met JO18) mogen weer wedstrijden gaan spelen in de vier weken van juni (De Regiocup);
  3. Er mag weer gebruik worden gemaakt van douches;
  4. De sportkantines mogen open, waarbij horecaregels t.a.v. corona gelden;
  5. De sportparken mogen niet open voor bezoek.

Wat gaan wij bij SV Odijk allemaal doen?

Onderlinge wedstrijden voor senioren toestaan en meedoen aan de Regiocup!
Al onze jeugdteams tot en met de JO18 zijn ingeschreven voor de Regiocup. Zij zullen gaan spelen van 5 juni tot en met 26 juni. Voor de thuis- en uitwedstrijden geldt dat er speciale regels zijn. Deze regels zijn in ons protocol te lezen. Het protocol vind je hier. We plaatsen ze, ook voor de uitteams op internet. Van belang is dat er alleen begeleiders en spelers op ons sportpark mogen komen. Bezoekers zijn, helaas, nog niet welkom.  

De kleedkamer en douches blijven tot nader orde gesloten
Omdat we eerst de kleedkamers en douches willen schoonmaken, goed doorspoelen en laten controleren op legionella, blijft tot nader orde de kleed- en doucheruimte gesloten. We gaan er nu van uit dat dit voor het gehele seizoen geldt. Mocht dit toch anders worden, dan laten we dit weten in een volgende nieuwsbrief.

Vanaf zaterdag 12 juni kantine beperkt open
Afgelopen week hebben enkele vrijwilligers hard gewerkt om na meer dan 9 maanden sluiting onze kantine weer te openen. Goed nieuws, dit is gelukt! Vanaf zaterdag 12 juni zal onze kantine beperkt opengaan voor spelers en vrijwilligers. Voor nu alleen het terras en met beperkt assortiment. Klik hier voor het volledige coronaprotocol van onze kantine

Vanaf 12 juni gaan we werken met een corona aanspreekpersoon
We zullen een rooster maken die op zaterdag 12 juni in werking treedt. Dit rooster bestaat uit jeugdteams waarvan we verwachten dat één ouder op het sportpark is en functioneert als corona aanspreekpunt voor vrijwilligers van SV Odijk en de begeleiders van de gasten. De diensten duren twee uren. Deze ouder kent het coronaprotocol en kan deze uitleggen aan de begeleiders. Daarnaast draagt hij/zij een geel hesje, die hij/zij zelf regelt (ook een verplichting in je auto). Weet de corona aanspreekpersoon zaken niet, dan neemt hij/zij contact op met de corona coördinator. 

Tot slot
Met deze maatregelen denken we nu het maximale te doen wat in onze mo gelijkheden ligt. We zijn blij dat onze jeugdleden weer wedstrijden kunnen spelen en de senioren weer onderlinge wedstrijden kunnen spelen. Zo wordt er toch nog weer wedstrijdritme opgedaan. De acties de komende weken vragen veel inzet, op dit moment van een kleine groep vrijwilligers. Meld je, als je hier een bijdrage aan wilt leveren, door een mailtje te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Heb je vragen over ons coronabeleid, stuur dan een bericht naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Heb je vragen over onze besluiten als bestuur, zoals beschreven in deze nieuwsbrief, stuur dan een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
 
Namens het bestuur,
 
Vincent de Wit
voorzitter

Meer Nieuws

J. Gijsbertsen Onderhoud Dak- en Loodgieterswerk. Is al jaren sponsor van ons. Met ruim 17 jaar ervaring is dit familiebedrijf zeer vakbekwaam. De trouwe en tevreden klanten zijn daarvan het bewijs. Namens SV Odijk bedanken wij jullie in het vertrouwen in de club en om jullie hiervoor te bedanken zetten wij jullie graag via deze weg extra in het zo... Lees meer...
Afgelopen dinsdag 4 mei zijn de studenten van MBO Amersfoort begonnen met het project Walking Football. Het weer zat niet bepaald mee, maar dat weerhield de enthousiaste deelnemers niet om niet te komen voetballen. De sfeer was ontzettend gezellig. Op naar de volgende training. De trainingen vinden plaats iedere dinsdag van 11:00 tot 12:00. Wil je... Lees meer...
Het is weer mogelijk om een afspraak te maken bij de fysiotherapeut. Vanaf deze week zal Daniël weer één keer per week aanwezig zijn. Wij starten eenmalig op woensdag (19 mei). Hierna op donderdag van 19.00 tot 20.00 uur. De hygiënemaatregelen worden gevolgd. Neem een mondkapje mee, desinfecteer je handen bij binnenkomst en afspraak wordt vastg... Lees meer...
De Gert Kruys Academy is op zondag 25 april 2021 weer van start gegaan met een serie van 8 trainingen op de velden bij SV Odijk. Anderhalf uur techniektraining vol met plezier, fanatisme, samenwerking en nieuwe spelvormen. De leerzame trainingen zijn tussen 10 en 11.30 uur en zijn voor speciaal voor SV Odijk leden met 10% korting te volgen. Special... Lees meer...
Sinds zomer 2019 zijn wij met een nieuw jeugdbestuur bezig om de jeugd van SV Odijk naar een hoger plan te tillen. We zijn er trots op dat we de fundering stevig hebben neergezet en ook een eerste vis... Lees meer...
Beste leden, jeugdleden en ouders van jeugdleden van SV Odijk, Op zondag 7 maart heeft het bestuur besloten de vereniging voor de jeugd te sluiten. Dit deden we vanwege de melding van meerdere besmett... Lees meer...
Deze maand is de nieuwe LED-verlichting van Twelve Lighting op ons trainingsveld geïnstalleerd. LED-verlichting heeft een betere lichtopbrengst zodat er veiliger gesport kan worden. Daarnaast blijft... Lees meer...
Afgelopen weekend kregen de prijswinnaars van de wedstrijd rond het inzenden van het "favorieten elftal" hun prijs uitgereikt. Nogmaals gefeliciteerd! Wil je ook je eigen voetbalplaatje afgedrukt op A... Lees meer...
Wat een heftige tijd, iedereen in onze gemeenschap wordt op een of andere manier geraakt door dit vreselijke virus. Hoewel het voetbalseizoen zo langzamerhand als verloren beschouwd mag worden, willen... Lees meer...
De opbrengst van de Grote Clubactie is bekend! Een heel mooi bedrag van € 2.270,40 is opgehaald, wat ten goede zal komen aan de jeugd van onze club. Bedankt aan alle jeugdspelers die loten hebben ve... Lees meer...
Rodiko Benelux BV is leverancier van toegangsoplossingen. Wij helpen installateurs en projectmanagers graag om de best passende oplossing te creëren. Rodiko adviseert bij vraagstukken over toegangsop... Lees meer...
Eindelijk is het dan zover! Vanaf maandag 14 december kunnen we beginnen met sparen van de officiële SV Odijk voetbalplaatjes. Bij elke 10 euro aan boodschappen krijg je bij JUMBO de Meent Odijk een... Lees meer...
Afgelopen maand is er een nieuwe voetbalkooi aangelegd voor onze jeugd, welke mede mogelijk is gemaakt door de Club van 100. Wij willen deze supporters bedanken en hopen ook dit jaar weer op hun steun... Lees meer...
Voor Rabobank is een club zoveel méér dan een club. Daarom bieden zij clubs een steuntje in de rug. Ook wij deden dit jaar mee met Rabo ClubSupport. Met een heel mooi bestedingsdoel en een schittere... Lees meer...
Beste lid van SV Odijk, Zoals jullie weten, hebben we de coronaregels zo goed mogelijk voor onze vrijwilligers, leden en bezoekers proberen in te regelen. Dat heeft er in de afgelopen periode gelukkig... Lees meer...
De huidige tijden zorgen ervoor dat onze inkomsten behoorlijk onder druk staan. Daarom zijn wij continu op zoek naar manieren om onze grootste kostenposten aan te pakken. Hierin zitten wij niet stil!... Lees meer...
Beste leden en/of ouders van leden SV Odijk, Voor de minor Sport & Economie (Hogeschool van Arnhem & Nijmegen ben ik (Niels Hendriksen) samen met twee medestudenten een vitaliteitsrapport voor... Lees meer...
Zaterdag 19 september start de landelijke lotenverkoop van de Grote Clubactie. Ook wij doen mee en we willen natuurlijk zoveel mogelijk loten verkopen. Dit jaar zetten we ons in voor om meer dan 1.000... Lees meer...
Hieronder vind je een selectie van de meest gestelde vragen over de SV Odijk-pas / SV Odijk- betaalapp. Staat je vraag er niet tussen? Mail dan naar secretaris@sv-odijk.nl. Wat is mijn voordeel als ik... Lees meer...
Vanwege de Coronacrisis kon de Klaverjascompetitie van SV Odijk, welke loopt van september tot mei, niet door gaan. Elk jaar in mei is er ook een grootse prijsuitreiking. Dit jaar waren dat 45 prijswi... Lees meer...
Uitgebreide coronaprotocollen SV Odijk (klik op onderstaande link): - SPELERS, OUDERS, BEZOEKERS & BEZOEKENDE CLUBS Lees meer...
Afgelopen zondag was RTV Utrecht op bezoek op onze club en de training van de Gert Kruys Academy. Lees hier het volledige verslag! Lees meer...
Woorden schieten tekort. Anton Verweij is op 3 april 2020 overleden. Anton is jarenlang bestuurslid van SV Odijk geweest en was verantwoordelijk voor het seniorenbeleid . Daarnaast is hij jarenlang le... Lees meer...