Kantinediensten

Donderdag

21.30 uur t/m 00.00 uur

Zaterdag

8.00 uur tot twee uur na laatste fluitsignaal, doch uiterlijk 18.00 uur.

Zondag

08.30 uur t/m 18.00 uur

Datum Tijd Barhoofd Bar elftal   Tijd Gastheer/vrouw-hoofd VV'er-elftal
3-feb 08:00 - 11:30 Mirjam van der Tol Bambino's   08:00 - 13.00 Kees-Willem van der Lee -
  11:30 - 14:45 Saskia v Veldhuizen JO8.1        
  14:45 - 18:00 Marion Wieman JO9.1   13:00 - 18:00  - JO9.2
10-feb 08:00 - 11:30 Clasina Jousma JO9.3   08:00 - 13.00 Herbert van Petersen -
  11:30 - 14:45 Eva Visser JO10.1        
  14:45 - 18:00 Jim en Swen -   13:00 - 18:00  - JO10.2
17-feb 08:00 - 11:30 Helma Hillenbrand JO10.3   08:00 - 13.00 Marco van Zwam -
  11:30 - 14:45 Victor Manuel Cortes Ospina JO11.1        
  14:45 - 18:00 Twan en Ricardo -   13:00 - 18:00  - JO11.2
24-feb 08:00 - 11:30 Geen speelweekend JO13.1   08:00 - 13.00 Geen speelweekend -
  11:30 - 14:45   -        
  14:45 - 18:00   JO13.2   13:00 - 18:00  - MO13.1
3-mrt 08:00 - 11:30 Geen speelweekend JO15.1   08:00 - 13.00 Geen speelweekend -
  11:30 - 14:45   Bambino's        
  14:45 - 18:00   JO8.1   13:00 - 18:00  - JO9.1
10-mrt 08:00 - 11:30 Riet de Ridder JO9.2   08:00 - 13.00 Marco van Zwam -
  11:30 - 14:45 Eva Visser JO9.3        
  14:45 - 18:00 Jim en Swen -   13:00 - 18:00  - JO10.1
17-mrt 08:00 - 11:30 Riet de Ridder JO10.2   08:00 - 13.00 Herbert van Petersen -
  11:30 - 14:45 Victor Manuel Cortes Ospina JO10.3        
  14:45 - 18:00 Twan en Ricardo -   13:00 - 18:00  - JO11.1
24-mrt 08:00 - 11:30 Mirjam van der Tol -   08:00 - 13.00 Kees Willem van der Lee
 / Bjorn van Beek
-
  11:30 - 14:45 Camilla Kouwenhoven JO11.2        
  14:45 - 18:00 Saskia v Veldhuizen JO13.1   13:00 - 18:00  - JO13.2
31-mrt 08:00 - 11:30 Mirjam van der Tol MO13.1   08:00 - 13.00 Kees-Willem van der Lee -
  11:30 - 14:45 Camilla Kouwenhoven JO15.1        
  14:45 - 18:00 Helma Hillenbrand Bambino's   13:00 - 18:00  - JO8.1
7-apr 08:00 - 11:30 Mirjam van der Tol JO9.1   08:00 - 13.00 Jan Vernooij -
  11:30 - 14:45 Riet de Ridder JO9.2        
  14:45 - 18:00 Jim en Swen -   13:00 - 18:00  - JO9.3
14-apr 08:00 - 11:30 Camilla Kouwenhoven -   08:00 - 13.00 Marco van Zwam -
  11:30 - 14:45 Victor Manuel Cortes Ospina JO10.1        
  14:45 - 18:00 Twan en Ricardo -   13:00 - 18:00  - JO10.2
21-apr 08:00 - 11:30 Clasina Jousma JO10.3   08:00 - 13.00 Bjorn van Beek -
  11:30 - 14:45 Helma Hillenbrand JO11.1        
  14:45 - 18:00 Saskia v Veldhuizen JO11.2   13:00 - 18:00  - -
28-apr 08:00 - 11:30 Eva Visser JO13.1   08:00 - 13.00 Herbert van Petersen -
  11:30 - 14:45 Helma Hillenbrand JO13.2        
  14:45 - 18:00 Jim en Swen -   13:00 - 18:00  - MO13.1
5-mei 08:00 - 11:30 Helma Hillenbrand JO15.1   08:00 - 13.00 Kees-Willem van der Lee -
  11:30 - 14:45 Victor Manuel Cortes Ospina Bambino's        
  14:45 - 18:00 Twan en Ricardo -   13:00 - 18:00  - JO8.1
12-mei 08:00 - 11:30 Clasina Jousma JO9.1   08:00 - 13.00 Jan Vernooij -
  11:30 - 14:45 Riet de Ridder JO9.2        
  14:45 - 18:00 Camilla Kouwenhoven JO9.3   13:00 - 18:00  - JO10.1
19-mei 08:00 - 11:30 Mirjam van der Tol JO10.2   08:00 - 13.00 Marco van Zwam -
  11:30 - 14:45 Eva Visser JO10.3        
  14:45 - 18:00 Saskia v Veldhuizen JO11.1   13:00 - 18:00  - JO11.2
26-mei 08:00 - 11:30 Eva Visser JO13.1   08:00 - 13.00 Jan Vernooij  
  11:30 - 14:45 Corina en Marion JO13.2        
  14:45 - 18:00 Riet de Ridder MO13.1   13:00 - 18:00  - JO15.1

 

AANDACHTSPUNTEN
 
Per teamtaak worden er 2 ouders verwacht
De leiders van de elftallen zijn verantwoordelijk voor de bezetting
 
VV-hoofd in de ochtend instrueert de middaggroep voordat hij vertrekt
Barhoofd is verantwoordelijk voor de bardienst en de het aansturen van de barvrijwilligers
 
Ouders J(M)O 17 t/m 19 zijn uitgesloten omdat leden zelf verenigingstaken op zich nemen (fluiten / training geven etc.)
 
JO11.2 1 ouder per dienst