Wedstrijdprogramma deze week

Tijd Thuis Uit Scheidsrechter
za 19 jan 09:00 Kampong JO10-4 Odijk JO10-1
10:00 SV Odijk O9-1 SVF
10:00 JO8-3
10:15 Kampong JO10-9 Odijk JO10-3
11:00 Odijk JO11-3 Brederodes JO11-4G Afgeschermd
13:00 Odijk O19 SV Houten O19
di 22 jan 20:00 SV Odijk O17
za 26 jan 08:30 Jonathan JO8-4 Odijk JO8-1
08:45 FC Driebergen JO10-3 Odijk JO10-1
08:45 Delta Sports '95 FC JO12-2 Odijk JO12-1 J.M. (Jet) Jongerius
09:00 SVM JO8-2M Odijk JO8-3
09:00 Odijk JO9-2 Delta Sports '95 FC JO9-6
09:00 Odijk JO11-2 DOVO JO11-3
09:00 Odijk JO8-2 Saestum JO8-2
09:30 CDW JO10-4G Odijk JO10-2
10:00 DESTO JO15-2 Odijk JO15-1
10:00 Odijk JO17-2 HDS JO17-2
10:15 Odijk JO9-1 Delta Sports '95 FC JO9-5
10:15 Odijk JO10-3 Sporting '70 JO10-4
10:30 Achterveld SV JO17-1 Odijk JO17-1
11:00 Odijk MO13-1 Brederodes MO13-1
12:00 Odijk JO14-1 Veenendaal JO14-1
13:00 Odijk JO11-1 SVF JO11-1
13:30 Odijk 3 Rivierwijkers 8
13:45 Bilt De FC 9 Odijk 2
14:30 Faja Lobi KDS 1 Odijk 1 J. (Jan) Fokker
15:45 DOSC JO12-3 Odijk JO12-2

Wedstrijdprogramma volgende week

Tijd Thuis Uit Scheidsrechter
08:30 Jonathan JO8-4 Odijk JO8-1
08:45 FC Driebergen JO10-3 Odijk JO10-1
08:45 Delta Sports '95 FC JO12-2 Odijk JO12-1 J.M. (Jet) Jongerius
09:00 SVM JO8-2M Odijk JO8-3
09:00 Odijk JO9-2 Delta Sports '95 FC JO9-6
09:00 Odijk JO11-2 DOVO JO11-3
09:00 Odijk JO8-2 Saestum JO8-2
09:30 CDW JO10-4G Odijk JO10-2
10:00 DESTO JO15-2 Odijk JO15-1
10:00 Odijk JO17-2 HDS JO17-2
10:15 Odijk JO9-1 Delta Sports '95 FC JO9-5
10:15 Odijk JO10-3 Sporting '70 JO10-4
10:30 Achterveld SV JO17-1 Odijk JO17-1
11:00 Odijk MO13-1 Brederodes MO13-1
12:00 Odijk JO14-1 Veenendaal JO14-1
13:00 Odijk JO11-1 SVF JO11-1
13:30 Odijk 3 Rivierwijkers 8
13:45 Bilt De FC 9 Odijk 2
14:30 Faja Lobi KDS 1 Odijk 1 J. (Jan) Fokker
15:45 DOSC JO12-3 Odijk JO12-2
za 2 feb 08:30 Delta Sports '95 FC JO8-4 Odijk JO8-2
08:30 Vriendenschaar JO11-1 Odijk JO11-2
09:00 Odijk JO9-2 SVF JO9-2
09:00 Odijk JO9-1 Jonathan JO9-4
09:00 Odijk JO8-1 HDS JO8-2
09:30 Geinoord Nieuwegein JO15-3 Odijk JO15-1
09:30 Schalkwijk JO8-1 Odijk JO8-3
09:30 Odijk JO10-2 FC Driebergen JO10-4
09:40 SCH '44 JO10-4 Odijk JO10-3
10:00 CDW JO11-1G Odijk JO11-1
11:00 DVSU JO11-3 Odijk JO11-3
11:00 VRC JO17-2 Odijk JO17-2
11:00 Odijk MO13-1 Aurora MO13-1
12:00 Odijk JO12-2 Bilt De FC JO12-4
12:05 PVCV JO10-4 Odijk JO10-1
13:00 DEV Doorn JO17-1 Odijk JO17-1 J.N. (Johan) Rietveld
13:05 Hercules 9 Odijk 2
13:30 Odijk 3 FZO 3
14:00 Odijk JO12-1 Houten JO12-2
14:30 Odijk 1 HMS 1